BC-FO-5LCSC-40 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:204,30 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
196,13 TL
Havale (%4 İndirim)
:
196,13 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 3463
Stok Kodu
: 642-4430-89846
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 40m
Detay Özellikler

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
196,13 TL
Havale (%4 İndirim)
:
196,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
99,34 TL
198,68 TL
3
66,53 TL
199,60 TL
4
50,10 TL
200,42 TL
5
40,25 TL
201,24 TL
6
33,69 TL
202,15 TL
7
29,00 TL
202,97 TL
8
25,47 TL
203,79 TL
9
22,81 TL
205,32 TL
10
20,55 TL
205,53 TL
11
18,76 TL
206,34 TL
12
17,27 TL
207,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
100,46 TL
200,93 TL
3
67,49 TL
202,46 TL
4
50,97 TL
203,89 TL
5
41,11 TL
205,53 TL
6
34,72 TL
208,30 TL
7
29,97 TL
209,78 TL
8
26,22 TL
209,78 TL
9
23,47 TL
211,23 TL
10
21,27 TL
212,68 TL
11
19,47 TL
214,15 TL
12
17,97 TL
215,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
100,25 TL
200,50 TL
3
67,20 TL
201,60 TL
4
50,68 TL
202,73 TL
5
40,77 TL
203,83 TL
6
34,16 TL
204,95 TL
7
29,44 TL
206,06 TL
8
25,90 TL
207,18 TL
9
23,14 TL
208,28 TL
10
20,94 TL
209,41 TL
11
19,14 TL
210,51 TL
12
17,79 TL
213,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
100,71 TL
201,42 TL
3
67,62 TL
202,87 TL
4
51,09 TL
204,34 TL
5
41,16 TL
205,79 TL
6
34,54 TL
207,26 TL
7
29,82 TL
208,71 TL
8
26,27 TL
210,18 TL
9
23,51 TL
211,63 TL
10
21,31 TL
213,08 TL
11
19,51 TL
214,56 TL
12
18,00 TL
216,01 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
100,35 TL
200,70 TL
3
67,39 TL
202,18 TL
4
50,91 TL
203,63 TL
5
41,02 TL
205,08 TL
6
34,42 TL
206,55 TL
7
29,73 TL
208,08 TL
8
26,18 TL
209,47 TL
9
23,44 TL
210,92 TL
10
21,24 TL
212,37 TL
11
19,44 TL
213,84 TL
12
17,94 TL
215,33 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git