BC-FO-5LCSC-0.5/3 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

Kdv Dahil Fiyat:38,51 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
37,62 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,97 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 653
Stok Kodu
: 642-4430-89783
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 0.5 m
Detay Özellikler

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
37,62 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,97 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,12 TL
38,24 TL
3
12,76 TL
38,28 TL
4
9,77 TL
39,09 TL
5
7,89 TL
39,47 TL
6
6,66 TL
39,93 TL
7
5,77 TL
40,36 TL
8
5,10 TL
40,78 TL
9
4,58 TL
41,21 TL
10
4,16 TL
41,63 TL
11
3,82 TL
42,05 TL
12
3,53 TL
42,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,52 TL
39,04 TL
3
13,18 TL
39,54 TL
4
10,01 TL
40,04 TL
5
8,10 TL
40,51 TL
6
6,84 TL
41,04 TL
7
5,93 TL
41,54 TL
8
5,25 TL
42,03 TL
9
4,73 TL
42,53 TL
10
4,30 TL
43,03 TL
11
3,96 TL
43,53 TL
12
3,67 TL
44,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,38 TL
38,75 TL
3
13,09 TL
39,27 TL
4
9,94 TL
39,78 TL
5
8,06 TL
40,28 TL
6
6,79 TL
40,77 TL
7
5,89 TL
41,25 TL
8
5,22 TL
41,72 TL
9
4,69 TL
42,18 TL
10
4,26 TL
42,64 TL
11
3,92 TL
43,09 TL
12
3,63 TL
43,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,48 TL
38,95 TL
3
13,11 TL
39,32 TL
4
9,89 TL
39,55 TL
5
7,98 TL
39,90 TL
6
6,73 TL
40,40 TL
7
5,80 TL
40,63 TL
8
5,12 TL
40,99 TL
9
4,61 TL
41,48 TL
10
4,18 TL
41,76 TL
11
3,82 TL
42,07 TL
12
3,55 TL
42,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,18 TL
40,36 TL
3
13,58 TL
40,74 TL
4
10,34 TL
41,36 TL
5
8,34 TL
41,71 TL
6
7,03 TL
42,17 TL
7
6,12 TL
42,86 TL
8
5,42 TL
43,32 TL
9
4,86 TL
43,71 TL
10
4,44 TL
44,38 TL
11
4,07 TL
44,79 TL
12
3,76 TL
45,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,18 TL
40,36 TL
3
13,58 TL
40,74 TL
4
10,34 TL
41,36 TL
5
8,34 TL
41,71 TL
6
7,03 TL
42,17 TL
7
6,12 TL
42,86 TL
8
5,42 TL
43,32 TL
9
4,86 TL
43,71 TL
10
4,44 TL
44,38 TL
11
4,07 TL
44,79 TL
12
3,76 TL
45,17 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git