BC-FO-5LCSC-03/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:75,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
72,03 TL
Havale (%4 İndirim)
:
72,03 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1272
Stok Kodu
: 642-4430-46492
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 3m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
72,03 TL
Havale (%4 İndirim)
:
72,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,48 TL
72,97 TL
3
24,43 TL
73,30 TL
4
18,40 TL
73,60 TL
5
14,78 TL
73,90 TL
6
12,37 TL
74,24 TL
7
10,65 TL
74,54 TL
8
9,36 TL
74,84 TL
9
8,38 TL
75,41 TL
10
7,55 TL
75,48 TL
11
6,89 TL
75,78 TL
12
6,34 TL
76,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,90 TL
73,79 TL
3
24,78 TL
74,35 TL
4
18,72 TL
74,88 TL
5
15,10 TL
75,48 TL
6
12,75 TL
76,50 TL
7
11,01 TL
77,04 TL
8
9,63 TL
77,04 TL
9
8,62 TL
77,57 TL
10
7,81 TL
78,11 TL
11
7,15 TL
78,65 TL
12
6,60 TL
79,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,82 TL
73,63 TL
3
24,68 TL
74,04 TL
4
18,61 TL
74,45 TL
5
14,97 TL
74,86 TL
6
12,55 TL
75,27 TL
7
10,81 TL
75,68 TL
8
9,51 TL
76,09 TL
9
8,50 TL
76,49 TL
10
7,69 TL
76,91 TL
11
7,03 TL
77,31 TL
12
6,53 TL
78,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,99 TL
73,97 TL
3
24,83 TL
74,50 TL
4
18,76 TL
75,05 TL
5
15,12 TL
75,58 TL
6
12,69 TL
76,12 TL
7
10,95 TL
76,65 TL
8
9,65 TL
77,19 TL
9
8,64 TL
77,72 TL
10
7,83 TL
78,26 TL
11
7,16 TL
78,80 TL
12
6,61 TL
79,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
36,85 TL
73,71 TL
3
24,75 TL
74,25 TL
4
18,70 TL
74,78 TL
5
15,06 TL
75,32 TL
6
12,64 TL
75,86 TL
7
10,92 TL
76,42 TL
8
9,62 TL
76,93 TL
9
8,61 TL
77,46 TL
10
7,80 TL
77,99 TL
11
7,14 TL
78,53 TL
12
6,59 TL
79,08 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git