BC-FO-5SCSC-20/3 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3

Kdv Dahil Fiyat:132,06 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
129,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
126,78 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2239
Stok Kodu
: 642-4430-89610
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 20m
Detay Özellikler

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
129,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
126,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
65,57 TL
131,14 TL
3
43,76 TL
131,27 TL
4
33,51 TL
134,04 TL
5
27,07 TL
135,36 TL
6
22,82 TL
136,95 TL
7
19,77 TL
138,40 TL
8
17,48 TL
139,85 TL
9
15,70 TL
141,30 TL
10
14,28 TL
142,76 TL
11
13,11 TL
144,21 TL
12
12,12 TL
145,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,94 TL
133,88 TL
3
45,20 TL
135,60 TL
4
34,33 TL
137,30 TL
5
27,79 TL
138,93 TL
6
23,45 TL
140,72 TL
7
20,35 TL
142,44 TL
8
18,02 TL
144,14 TL
9
16,21 TL
145,86 TL
10
14,76 TL
147,56 TL
11
13,57 TL
149,27 TL
12
12,58 TL
150,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,45 TL
132,89 TL
3
44,89 TL
134,66 TL
4
34,10 TL
136,40 TL
5
27,62 TL
138,12 TL
6
23,30 TL
139,80 TL
7
20,21 TL
141,45 TL
8
17,88 TL
143,07 TL
9
16,07 TL
144,66 TL
10
14,62 TL
146,23 TL
11
13,43 TL
147,76 TL
12
12,44 TL
149,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
66,79 TL
133,58 TL
3
44,94 TL
134,83 TL
4
33,91 TL
135,63 TL
5
27,36 TL
136,81 TL
6
23,09 TL
138,53 TL
7
19,90 TL
139,32 TL
8
17,57 TL
140,58 TL
9
15,80 TL
142,23 TL
10
14,32 TL
143,19 TL
11
13,12 TL
144,28 TL
12
12,17 TL
145,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
69,20 TL
138,40 TL
3
46,57 TL
139,72 TL
4
35,46 TL
141,83 TL
5
28,60 TL
143,02 TL
6
24,10 TL
144,61 TL
7
21,00 TL
146,98 TL
8
18,57 TL
148,57 TL
9
16,65 TL
149,89 TL
10
15,22 TL
152,20 TL
11
13,96 TL
153,59 TL
12
12,91 TL
154,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
69,20 TL
138,40 TL
3
46,57 TL
139,72 TL
4
35,46 TL
141,83 TL
5
28,60 TL
143,02 TL
6
24,10 TL
144,61 TL
7
21,00 TL
146,98 TL
8
18,57 TL
148,57 TL
9
16,65 TL
149,89 TL
10
15,22 TL
152,20 TL
11
13,96 TL
153,59 TL
12
12,91 TL
154,91 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git