BC-FO-5STSC-05 Beek ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM2

Kdv Dahil Fiyat:52,60 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
51,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
50,50 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 892
Stok Kodu
: 642-4430-46477
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 5m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
51,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
50,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,12 TL
52,23 TL
3
17,43 TL
52,28 TL
4
13,35 TL
53,39 TL
5
10,78 TL
53,92 TL
6
9,09 TL
54,55 TL
7
7,87 TL
55,12 TL
8
6,96 TL
55,70 TL
9
6,25 TL
56,28 TL
10
5,69 TL
56,86 TL
11
5,22 TL
57,44 TL
12
4,83 TL
57,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,66 TL
53,33 TL
3
18,00 TL
54,01 TL
4
13,67 TL
54,69 TL
5
11,07 TL
55,34 TL
6
9,34 TL
56,05 TL
7
8,10 TL
56,73 TL
8
7,18 TL
57,41 TL
9
6,46 TL
58,10 TL
10
5,88 TL
58,78 TL
11
5,40 TL
59,45 TL
12
5,01 TL
60,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,47 TL
52,93 TL
3
17,88 TL
53,64 TL
4
13,58 TL
54,33 TL
5
11,00 TL
55,01 TL
6
9,28 TL
55,68 TL
7
8,05 TL
56,34 TL
8
7,12 TL
56,99 TL
9
6,40 TL
57,62 TL
10
5,82 TL
58,24 TL
11
5,35 TL
58,85 TL
12
4,95 TL
59,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,60 TL
53,20 TL
3
17,90 TL
53,70 TL
4
13,51 TL
54,02 TL
5
10,90 TL
54,49 TL
6
9,20 TL
55,18 TL
7
7,93 TL
55,49 TL
8
7,00 TL
55,99 TL
9
6,29 TL
56,65 TL
10
5,70 TL
57,03 TL
11
5,22 TL
57,47 TL
12
4,85 TL
58,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
27,56 TL
55,12 TL
3
18,55 TL
55,65 TL
4
14,12 TL
56,49 TL
5
11,39 TL
56,97 TL
6
9,60 TL
57,60 TL
7
8,36 TL
58,54 TL
8
7,40 TL
59,18 TL
9
6,63 TL
59,70 TL
10
6,06 TL
60,62 TL
11
5,56 TL
61,17 TL
12
5,14 TL
61,70 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
27,56 TL
55,12 TL
3
18,55 TL
55,65 TL
4
14,12 TL
56,49 TL
5
11,39 TL
56,97 TL
6
9,60 TL
57,60 TL
7
8,36 TL
58,54 TL
8
7,40 TL
59,18 TL
9
6,63 TL
59,70 TL
10
6,06 TL
60,62 TL
11
5,56 TL
61,17 TL
12
5,14 TL
61,70 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git