BC-FO-9LCLC-07 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:63,95 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
61,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
61,39 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1084
Stok Kodu
: 91-4430-89427
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Singlemode, 3.0mm Duplex, 9/125, OS 2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
61,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
61,39 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,50 TL
62,99 TL
3
21,18 TL
63,53 TL
4
16,02 TL
64,08 TL
5
12,92 TL
64,59 TL
6
10,86 TL
65,13 TL
7
9,38 TL
65,68 TL
8
8,27 TL
66,19 TL
9
7,41 TL
66,73 TL
10
6,73 TL
67,28 TL
11
6,16 TL
67,79 TL
12
5,69 TL
68,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,72 TL
63,44 TL
3
21,36 TL
64,08 TL
4
16,18 TL
64,71 TL
5
13,07 TL
65,34 TL
6
11,00 TL
65,97 TL
7
9,51 TL
66,60 TL
8
8,40 TL
67,23 TL
9
7,54 TL
67,86 TL
10
6,85 TL
68,50 TL
11
6,28 TL
69,12 TL
12
5,81 TL
69,76 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,76 TL
63,52 TL
3
21,26 TL
63,78 TL
4
16,18 TL
64,72 TL
5
13,06 TL
65,32 TL
6
10,99 TL
65,92 TL
7
9,50 TL
66,52 TL
8
8,39 TL
67,12 TL
9
7,52 TL
67,72 TL
10
6,77 TL
67,68 TL
11
6,27 TL
68,93 TL
12
5,79 TL
69,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,74 TL
63,48 TL
3
21,36 TL
64,08 TL
4
16,17 TL
64,69 TL
5
13,06 TL
65,29 TL
6
10,98 TL
65,89 TL
7
9,50 TL
66,49 TL
8
8,39 TL
67,09 TL
9
7,52 TL
67,69 TL
10
6,83 TL
68,29 TL
11
6,26 TL
68,89 TL
12
5,79 TL
69,49 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,67 TL
63,35 TL
3
21,31 TL
63,92 TL
4
16,15 TL
64,62 TL
5
13,05 TL
65,24 TL
6
10,98 TL
65,87 TL
7
9,50 TL
66,51 TL
8
8,39 TL
67,13 TL
9
7,53 TL
67,77 TL
10
6,84 TL
68,40 TL
11
6,28 TL
69,03 TL
12
5,81 TL
69,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,49 TL
62,98 TL
3
21,16 TL
63,49 TL
4
16,00 TL
64,00 TL
5
12,90 TL
64,51 TL
6
10,83 TL
65,01 TL
7
9,37 TL
65,61 TL
8
8,26 TL
66,11 TL
9
7,40 TL
66,60 TL
10
6,71 TL
67,09 TL
11
6,14 TL
67,57 TL
12
5,67 TL
68,05 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git