BC-FO-PT5ST-01 Beek ST/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:10,51 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
10,17 TL
Havale (%4 İndirim)
:
10,09 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 179
Stok Kodu
: 642-4430-45474
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: ST
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 1m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
10,17 TL
Havale (%4 İndirim)
:
10,09 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,18 TL
10,35 TL
3
3,48 TL
10,44 TL
4
2,63 TL
10,53 TL
5
2,12 TL
10,62 TL
6
1,78 TL
10,70 TL
7
1,54 TL
10,79 TL
8
1,36 TL
10,88 TL
9
1,22 TL
10,97 TL
10
1,11 TL
11,06 TL
11
1,01 TL
11,14 TL
12
0,94 TL
11,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,21 TL
10,43 TL
3
3,51 TL
10,53 TL
4
2,66 TL
10,64 TL
5
2,15 TL
10,74 TL
6
1,81 TL
10,84 TL
7
1,56 TL
10,95 TL
8
1,38 TL
11,05 TL
9
1,24 TL
11,15 TL
10
1,13 TL
11,26 TL
11
1,03 TL
11,36 TL
12
0,96 TL
11,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,22 TL
10,44 TL
3
3,49 TL
10,48 TL
4
2,66 TL
10,64 TL
5
2,15 TL
10,73 TL
6
1,81 TL
10,83 TL
7
1,56 TL
10,93 TL
8
1,38 TL
11,03 TL
9
1,24 TL
11,13 TL
10
1,11 TL
11,12 TL
11
1,03 TL
11,33 TL
12
0,95 TL
11,43 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,22 TL
10,43 TL
3
3,51 TL
10,53 TL
4
2,66 TL
10,63 TL
5
2,15 TL
10,73 TL
6
1,80 TL
10,83 TL
7
1,56 TL
10,93 TL
8
1,38 TL
11,03 TL
9
1,24 TL
11,12 TL
10
1,12 TL
11,22 TL
11
1,03 TL
11,32 TL
12
0,95 TL
11,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,21 TL
10,41 TL
3
3,50 TL
10,50 TL
4
2,65 TL
10,62 TL
5
2,14 TL
10,72 TL
6
1,80 TL
10,83 TL
7
1,56 TL
10,93 TL
8
1,38 TL
11,03 TL
9
1,24 TL
11,14 TL
10
1,12 TL
11,24 TL
11
1,03 TL
11,34 TL
12
0,95 TL
11,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5,18 TL
10,35 TL
3
3,48 TL
10,43 TL
4
2,63 TL
10,52 TL
5
2,12 TL
10,60 TL
6
1,78 TL
10,68 TL
7
1,54 TL
10,78 TL
8
1,36 TL
10,87 TL
9
1,22 TL
10,95 TL
10
1,10 TL
11,03 TL
11
1,01 TL
11,10 TL
12
0,93 TL
11,18 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git