BC-FO-PT5SC-01 Beek SC/UPC Fiber PigTail, 50/125, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:12,89 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
12,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
12,37 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 219
Stok Kodu
: 642-4430-45473
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 1m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
12,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
12,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,32 TL
12,65 TL
3
4,25 TL
12,74 TL
4
3,21 TL
12,83 TL
5
2,58 TL
12,92 TL
6
2,17 TL
13,01 TL
7
1,87 TL
13,10 TL
8
1,65 TL
13,19 TL
9
1,48 TL
13,28 TL
10
1,34 TL
13,37 TL
11
1,22 TL
13,46 TL
12
1,13 TL
13,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,33 TL
12,67 TL
3
4,25 TL
12,76 TL
4
3,21 TL
12,86 TL
5
2,59 TL
12,95 TL
6
2,17 TL
13,04 TL
7
1,88 TL
13,14 TL
8
1,65 TL
13,23 TL
9
1,48 TL
13,33 TL
10
1,34 TL
13,42 TL
11
1,23 TL
13,52 TL
12
1,13 TL
13,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,35 TL
12,71 TL
3
4,27 TL
12,80 TL
4
3,22 TL
12,89 TL
5
2,61 TL
13,03 TL
6
2,21 TL
13,29 TL
7
1,92 TL
13,41 TL
8
1,69 TL
13,53 TL
9
1,52 TL
13,65 TL
10
1,38 TL
13,77 TL
11
1,26 TL
13,89 TL
12
1,17 TL
14,01 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,36 TL
12,72 TL
3
4,27 TL
12,81 TL
4
3,23 TL
12,91 TL
5
2,60 TL
13,00 TL
6
2,18 TL
13,10 TL
7
1,88 TL
13,19 TL
8
1,66 TL
13,29 TL
9
1,49 TL
13,38 TL
10
1,35 TL
13,48 TL
11
1,23 TL
13,57 TL
12
1,14 TL
13,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,34 TL
12,67 TL
3
4,26 TL
12,77 TL
4
3,23 TL
12,92 TL
5
2,59 TL
12,96 TL
6
2,18 TL
13,05 TL
7
1,88 TL
13,15 TL
8
1,66 TL
13,24 TL
9
1,48 TL
13,33 TL
10
1,34 TL
13,43 TL
11
1,23 TL
13,52 TL
12
1,13 TL
13,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
6,35 TL
12,69 TL
3
4,27 TL
12,80 TL
4
3,23 TL
12,90 TL
5
2,60 TL
13,00 TL
6
2,18 TL
13,10 TL
7
1,89 TL
13,23 TL
8
1,67 TL
13,33 TL
9
1,49 TL
13,42 TL
10
1,35 TL
13,52 TL
11
1,24 TL
13,62 TL
12
1,14 TL
13,72 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git