BC-FO-PT5LC-01/3 Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:22,88 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
22,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
21,96 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 388
Stok Kodu
: 642-4430-89620
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 1m
Detay Özellikler

Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
22,19 TL
Havale (%4 İndirim)
:
21,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,22 TL
22,45 TL
3
7,54 TL
22,61 TL
4
5,69 TL
22,77 TL
5
4,59 TL
22,93 TL
6
3,85 TL
23,09 TL
7
3,32 TL
23,25 TL
8
2,93 TL
23,41 TL
9
2,62 TL
23,57 TL
10
2,37 TL
23,73 TL
11
2,17 TL
23,89 TL
12
2,00 TL
24,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,24 TL
22,48 TL
3
7,55 TL
22,65 TL
4
5,70 TL
22,82 TL
5
4,60 TL
22,99 TL
6
3,86 TL
23,15 TL
7
3,33 TL
23,32 TL
8
2,94 TL
23,49 TL
9
2,63 TL
23,66 TL
10
2,38 TL
23,83 TL
11
2,18 TL
23,99 TL
12
2,01 TL
24,16 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,28 TL
22,56 TL
3
7,57 TL
22,72 TL
4
5,72 TL
22,88 TL
5
4,63 TL
23,13 TL
6
3,93 TL
23,58 TL
7
3,40 TL
23,80 TL
8
3,00 TL
24,01 TL
9
2,69 TL
24,23 TL
10
2,44 TL
24,44 TL
11
2,24 TL
24,66 TL
12
2,07 TL
24,88 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,29 TL
22,57 TL
3
7,58 TL
22,74 TL
4
5,73 TL
22,91 TL
5
4,62 TL
23,08 TL
6
3,87 TL
23,25 TL
7
3,34 TL
23,41 TL
8
2,95 TL
23,58 TL
9
2,64 TL
23,75 TL
10
2,39 TL
23,92 TL
11
2,19 TL
24,09 TL
12
2,02 TL
24,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,25 TL
22,49 TL
3
7,55 TL
22,66 TL
4
5,73 TL
22,93 TL
5
4,60 TL
23,00 TL
6
3,86 TL
23,17 TL
7
3,33 TL
23,33 TL
8
2,94 TL
23,50 TL
9
2,63 TL
23,67 TL
10
2,38 TL
23,84 TL
11
2,18 TL
24,01 TL
12
2,01 TL
24,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
11,27 TL
22,53 TL
3
7,57 TL
22,72 TL
4
5,72 TL
22,90 TL
5
4,62 TL
23,08 TL
6
3,88 TL
23,26 TL
7
3,35 TL
23,47 TL
8
2,96 TL
23,65 TL
9
2,65 TL
23,83 TL
10
2,40 TL
24,00 TL
11
2,20 TL
24,18 TL
12
2,03 TL
24,35 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git