Tükendi!

BC-FO-5MPMP-03/3-FF Beek 12 damar MPO (Dişi) MPO (Dişi) Fiber Optik Patch Kablo, Multimode, 50/125, OM3, 3.0mm, 3 metre, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:878,27 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
843,14 TL
Havale (%4 İndirim)
:
843,14 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

Kazanacağınız Puan : 14886
Stok Kodu
: 566-4430-103632
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6
Uzunluk (Metre)
: 3
Renk
: Mavi
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek 12 damar MPO (Dişi) <-> MPO (Dişi) Fiber Optik Patch Kablo, Multimode, 50/125, OM3, 3 metre  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
843,14 TL
Havale (%4 İndirim)
:
843,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
427,06 TL
854,12 TL
3
286,02 TL
858,07 TL
4
215,40 TL
861,58 TL
5
173,02 TL
865,10 TL
6
144,84 TL
869,05 TL
7
124,65 TL
872,56 TL
8
109,51 TL
876,07 TL
9
98,07 TL
882,66 TL
10
88,35 TL
883,54 TL
11
80,64 TL
887,05 TL
12
74,25 TL
891,00 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
431,89 TL
863,78 TL
3
290,12 TL
870,37 TL
4
219,13 TL
876,51 TL
5
176,71 TL
883,54 TL
6
149,25 TL
895,48 TL
7
128,83 TL
901,81 TL
8
112,73 TL
901,81 TL
9
100,89 TL
908,04 TL
10
91,43 TL
914,28 TL
11
83,69 TL
920,60 TL
12
77,24 TL
926,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
430,97 TL
861,93 TL
3
288,89 TL
866,68 TL
4
217,88 TL
871,51 TL
5
175,25 TL
876,25 TL
6
146,85 TL
881,08 TL
7
126,55 TL
885,82 TL
8
111,33 TL
890,65 TL
9
99,49 TL
895,40 TL
10
90,02 TL
900,23 TL
11
82,27 TL
904,97 TL
12
76,48 TL
917,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
432,94 TL
865,89 TL
3
290,71 TL
872,12 TL
4
219,61 TL
878,45 TL
5
176,94 TL
884,68 TL
6
148,50 TL
891,00 TL
7
128,18 TL
897,24 TL
8
112,95 TL
903,56 TL
9
101,09 TL
909,80 TL
10
91,60 TL
916,04 TL
11
83,85 TL
922,36 TL
12
77,38 TL
928,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
431,41 TL
862,81 TL
3
289,71 TL
869,14 TL
4
218,84 TL
875,37 TL
5
176,32 TL
881,61 TL
6
147,99 TL
887,93 TL
7
127,79 TL
894,52 TL
8
112,56 TL
900,49 TL
9
100,75 TL
906,73 TL
10
91,30 TL
912,96 TL
11
83,57 TL
919,29 TL
12
77,14 TL
925,70 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git