BC-FO-5LCST-03/3 Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3

Kdv Dahil Fiyat:54,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
52,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
51,87 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 916
Stok Kodu
: 566-4430-103635
Teknik Özellikler
Kablo Türü
: Cat-6A
Uzunluk (Metre)
: 3
Renk
: Mavi
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Detay Özellikler

Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  Beek ST-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3,2 İndirim)
:
52,30 TL
Havale (%4 İndirim)
:
51,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,61 TL
53,22 TL
3
17,89 TL
53,68 TL
4
13,53 TL
54,14 TL
5
10,91 TL
54,57 TL
6
9,17 TL
55,03 TL
7
7,93 TL
55,49 TL
8
6,99 TL
55,92 TL
9
6,26 TL
56,38 TL
10
5,68 TL
56,84 TL
11
5,21 TL
57,27 TL
12
4,81 TL
57,73 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,80 TL
53,60 TL
3
18,05 TL
54,14 TL
4
13,67 TL
54,67 TL
5
11,04 TL
55,20 TL
6
9,29 TL
55,74 TL
7
8,04 TL
56,27 TL
8
7,10 TL
56,80 TL
9
6,37 TL
57,34 TL
10
5,79 TL
57,87 TL
11
5,31 TL
58,40 TL
12
4,91 TL
58,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,83 TL
53,66 TL
3
17,96 TL
53,89 TL
4
13,67 TL
54,68 TL
5
11,04 TL
55,19 TL
6
9,28 TL
55,69 TL
7
8,03 TL
56,20 TL
8
7,09 TL
56,71 TL
9
6,36 TL
57,22 TL
10
5,72 TL
57,18 TL
11
5,29 TL
58,23 TL
12
4,90 TL
58,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,82 TL
53,64 TL
3
18,05 TL
54,14 TL
4
13,66 TL
54,65 TL
5
11,03 TL
55,16 TL
6
9,28 TL
55,67 TL
7
8,02 TL
56,17 TL
8
7,09 TL
56,68 TL
9
6,35 TL
57,19 TL
10
5,77 TL
57,70 TL
11
5,29 TL
58,21 TL
12
4,89 TL
58,71 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,76 TL
53,52 TL
3
18,00 TL
54,00 TL
4
13,65 TL
54,59 TL
5
11,02 TL
55,12 TL
6
9,28 TL
55,66 TL
7
8,03 TL
56,19 TL
8
7,09 TL
56,72 TL
9
6,36 TL
57,26 TL
10
5,78 TL
57,79 TL
11
5,30 TL
58,32 TL
12
4,90 TL
58,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,60 TL
53,21 TL
3
17,88 TL
53,64 TL
4
13,52 TL
54,07 TL
5
10,90 TL
54,50 TL
6
9,15 TL
54,92 TL
7
7,92 TL
55,43 TL
8
6,98 TL
55,86 TL
9
6,25 TL
56,27 TL
10
5,67 TL
56,68 TL
11
5,19 TL
57,09 TL
12
4,79 TL
57,49 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git