BC-FO-5LCSC-40/3 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:287,44 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
275,94 TL
Havale (%4 İndirim)
:
275,94 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 4872
Stok Kodu
: 642-4430-89599
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 50m
Detay Özellikler

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 50 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
275,94 TL
Havale (%4 İndirim)
:
275,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
139,62 TL
279,25 TL
3
93,42 TL
280,25 TL
4
70,35 TL
281,40 TL
5
56,48 TL
282,41 TL
6
47,19 TL
283,13 TL
7
40,65 TL
284,57 TL
8
35,84 TL
286,72 TL
9
31,75 TL
285,72 TL
10
28,67 TL
286,72 TL
11
26,39 TL
290,31 TL
12
24,19 TL
290,31 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
141,05 TL
282,09 TL
3
94,63 TL
283,90 TL
4
71,43 TL
285,72 TL
5
57,51 TL
287,53 TL
6
48,22 TL
289,34 TL
7
41,59 TL
291,15 TL
8
36,62 TL
292,96 TL
9
32,75 TL
294,77 TL
10
29,66 TL
296,58 TL
11
27,13 TL
298,39 TL
12
25,02 TL
300,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
141,05 TL
282,09 TL
3
94,55 TL
283,65 TL
4
71,31 TL
285,23 TL
5
57,36 TL
286,78 TL
6
48,06 TL
288,36 TL
7
41,42 TL
289,91 TL
8
36,44 TL
291,49 TL
9
32,56 TL
293,05 TL
10
29,46 TL
294,63 TL
11
26,93 TL
296,18 TL
12
25,03 TL
300,37 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
141,42 TL
282,84 TL
3
94,86 TL
284,57 TL
4
71,64 TL
286,58 TL
5
57,66 TL
288,30 TL
6
48,39 TL
290,31 TL
7
41,73 TL
292,10 TL
8
36,74 TL
293,94 TL
9
32,87 TL
295,80 TL
10
29,76 TL
297,64 TL
11
27,23 TL
299,51 TL
12
25,15 TL
301,81 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
141,28 TL
282,55 TL
3
94,86 TL
284,57 TL
4
71,57 TL
286,29 TL
5
57,61 TL
288,07 TL
6
48,34 TL
290,03 TL
7
41,68 TL
291,75 TL
8
36,71 TL
293,65 TL
9
32,84 TL
295,52 TL
10
30,53 TL
305,26 TL
11
27,99 TL
307,85 TL
12
25,87 TL
310,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
150,26 TL
300,52 TL
3
100,75 TL
302,24 TL
4
76,28 TL
305,12 TL
5
61,60 TL
307,99 TL
6
51,73 TL
310,41 TL
7
44,70 TL
312,88 TL
8
39,61 TL
316,90 TL
9
35,53 TL
319,78 TL
10
32,31 TL
323,08 TL
11
29,66 TL
326,24 TL
12
27,40 TL
328,83 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git