BC-FO-5LCSC-30/3 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:427,84 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
415,00 TL
Havale (%4 İndirim)
:
410,73 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 7252
Stok Kodu
: 67-4430-89614
Detay Özellikler

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
415,00 TL
Havale (%4 İndirim)
:
410,73 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
209,86 TL
419,71 TL
3
140,90 TL
422,71 TL
4
106,43 TL
425,70 TL
5
85,74 TL
428,70 TL
6
71,95 TL
431,69 TL
7
62,10 TL
434,69 TL
8
54,71 TL
437,68 TL
9
48,96 TL
440,68 TL
10
44,37 TL
443,67 TL
11
40,61 TL
446,66 TL
12
37,47 TL
449,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
210,20 TL
420,40 TL
3
141,17 TL
423,52 TL
4
106,67 TL
426,68 TL
5
85,96 TL
429,81 TL
6
72,16 TL
432,97 TL
7
62,30 TL
436,10 TL
8
54,91 TL
439,26 TL
9
49,15 TL
442,39 TL
10
44,56 TL
445,55 TL
11
40,79 TL
448,68 TL
12
37,65 TL
451,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
210,93 TL
421,85 TL
3
141,62 TL
424,85 TL
4
106,96 TL
427,84 TL
5
86,50 TL
432,50 TL
6
73,50 TL
441,02 TL
7
63,58 TL
445,04 TL
8
56,13 TL
449,06 TL
9
50,34 TL
453,08 TL
10
45,71 TL
457,10 TL
11
41,92 TL
461,13 TL
12
38,76 TL
465,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
211,05 TL
422,11 TL
3
141,74 TL
425,23 TL
4
107,10 TL
428,40 TL
5
86,30 TL
431,52 TL
6
72,45 TL
434,69 TL
7
62,54 TL
437,81 TL
8
55,12 TL
440,97 TL
9
49,34 TL
444,10 TL
10
44,73 TL
447,26 TL
11
40,94 TL
450,39 TL
12
37,80 TL
453,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
210,30 TL
420,61 TL
3
141,24 TL
423,73 TL
4
107,20 TL
428,78 TL
5
86,00 TL
430,02 TL
6
72,20 TL
433,19 TL
7
62,33 TL
436,31 TL
8
54,93 TL
439,48 TL
9
49,18 TL
442,60 TL
10
44,58 TL
445,77 TL
11
40,81 TL
448,89 TL
12
37,67 TL
452,06 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
210,67 TL
421,34 TL
3
141,59 TL
424,76 TL
4
107,05 TL
428,18 TL
5
86,31 TL
431,56 TL
6
72,48 TL
434,90 TL
7
62,71 TL
438,96 TL
8
55,29 TL
442,30 TL
9
49,51 TL
445,60 TL
10
44,88 TL
448,85 TL
11
41,10 TL
452,06 TL
12
37,94 TL
455,26 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git