BC-FO-5LCSC-20/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:438,82 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
425,66 TL
Havale (%4 İndirim)
:
421,27 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 7438
Stok Kodu
: 67-4430-89894
Detay Özellikler

Beek Fiber Yama kablosu, 3.0mm Dubleks, MM OM4 50u, SC-LC / PC 20M  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
425,66 TL
Havale (%4 İndirim)
:
421,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
215,24 TL
430,48 TL
3
144,52 TL
433,55 TL
4
109,16 TL
436,63 TL
5
87,94 TL
439,70 TL
6
73,79 TL
442,77 TL
7
63,69 TL
445,84 TL
8
56,11 TL
448,91 TL
9
50,22 TL
451,98 TL
10
45,51 TL
455,06 TL
11
41,65 TL
458,13 TL
12
38,43 TL
461,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
215,59 TL
431,18 TL
3
144,80 TL
434,39 TL
4
109,41 TL
437,64 TL
5
88,17 TL
440,84 TL
6
74,01 TL
444,09 TL
7
63,90 TL
447,29 TL
8
56,32 TL
450,54 TL
9
50,42 TL
453,74 TL
10
45,70 TL
456,99 TL
11
41,84 TL
460,19 TL
12
38,62 TL
463,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
216,34 TL
432,68 TL
3
145,25 TL
435,75 TL
4
109,71 TL
438,82 TL
5
88,72 TL
443,60 TL
6
75,39 TL
452,34 TL
7
65,21 TL
456,46 TL
8
57,57 TL
460,59 TL
9
51,63 TL
464,71 TL
10
46,88 TL
468,84 TL
11
43,00 TL
472,96 TL
12
39,76 TL
477,09 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
216,47 TL
432,94 TL
3
145,38 TL
436,14 TL
4
109,85 TL
439,39 TL
5
88,52 TL
442,59 TL
6
74,31 TL
445,84 TL
7
64,15 TL
449,04 TL
8
56,54 TL
452,29 TL
9
50,61 TL
455,50 TL
10
45,87 TL
458,74 TL
11
42,00 TL
461,95 TL
12
38,77 TL
465,19 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
215,70 TL
431,40 TL
3
144,87 TL
434,61 TL
4
109,95 TL
439,79 TL
5
88,21 TL
441,06 TL
6
74,05 TL
444,31 TL
7
63,93 TL
447,51 TL
8
56,34 TL
450,76 TL
9
50,44 TL
453,96 TL
10
45,72 TL
457,21 TL
11
41,86 TL
460,41 TL
12
38,64 TL
463,66 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
216,07 TL
432,15 TL
3
145,22 TL
435,66 TL
4
109,79 TL
439,17 TL
5
88,53 TL
442,64 TL
6
74,34 TL
446,06 TL
7
64,32 TL
450,23 TL
8
56,71 TL
453,65 TL
9
50,78 TL
457,03 TL
10
46,04 TL
460,37 TL
11
42,15 TL
463,66 TL
12
38,91 TL
466,95 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git