BC-FO-5LCSC-10/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:119,55 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,12 İndirim)
:
117,02 TL
Havale (%4 İndirim)
:
114,77 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 2027
Stok Kodu
: 642-4430-89822
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 10m
Detay Özellikler

Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,12 İndirim)
:
117,02 TL
Havale (%4 İndirim)
:
114,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,88 TL
117,76 TL
3
39,59 TL
118,77 TL
4
29,95 TL
119,79 TL
5
24,15 TL
120,75 TL
6
20,29 TL
121,76 TL
7
17,54 TL
122,78 TL
8
15,47 TL
123,73 TL
9
13,86 TL
124,75 TL
10
12,58 TL
125,77 TL
11
11,52 TL
126,72 TL
12
10,64 TL
127,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,30 TL
118,61 TL
3
39,93 TL
119,79 TL
4
30,24 TL
120,97 TL
5
24,43 TL
122,14 TL
6
20,55 TL
123,33 TL
7
17,79 TL
124,51 TL
8
15,71 TL
125,68 TL
9
14,10 TL
126,87 TL
10
12,81 TL
128,05 TL
11
11,75 TL
129,22 TL
12
10,87 TL
130,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,37 TL
118,74 TL
3
39,75 TL
119,24 TL
4
30,25 TL
120,98 TL
5
24,42 TL
122,11 TL
6
20,54 TL
123,23 TL
7
17,77 TL
124,36 TL
8
15,68 TL
125,48 TL
9
14,07 TL
126,60 TL
10
12,65 TL
126,52 TL
11
11,71 TL
128,85 TL
12
10,83 TL
129,97 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,34 TL
118,68 TL
3
39,93 TL
119,80 TL
4
30,23 TL
120,92 TL
5
24,41 TL
122,05 TL
6
20,53 TL
123,17 TL
7
17,76 TL
124,30 TL
8
15,68 TL
125,42 TL
9
14,06 TL
126,54 TL
10
12,77 TL
127,67 TL
11
11,71 TL
128,79 TL
12
10,83 TL
129,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,21 TL
118,43 TL
3
39,83 TL
119,49 TL
4
30,20 TL
120,79 TL
5
24,39 TL
121,96 TL
6
20,52 TL
123,15 TL
7
17,76 TL
124,33 TL
8
15,69 TL
125,50 TL
9
14,08 TL
126,69 TL
10
12,79 TL
127,87 TL
11
11,73 TL
129,04 TL
12
10,85 TL
130,23 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git