BC-FO-5LCLC-07/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 7 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:98,68 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
95,72 TL
Havale (%4 İndirim)
:
94,73 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1673
Stok Kodu
: 642-4430-105940
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 7m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
95,72 TL
Havale (%4 İndirim)
:
94,73 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,06 TL
96,11 TL
3
32,19 TL
96,56 TL
4
24,25 TL
97,00 TL
5
19,49 TL
97,45 TL
6
16,32 TL
97,94 TL
7
14,05 TL
98,38 TL
8
12,32 TL
98,53 TL
9
11,03 TL
99,27 TL
10
9,97 TL
99,72 TL
11
9,11 TL
100,16 TL
12
8,39 TL
100,65 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,53 TL
97,05 TL
3
32,60 TL
97,79 TL
4
24,62 TL
98,48 TL
5
19,85 TL
99,27 TL
6
16,77 TL
100,61 TL
7
14,47 TL
101,32 TL
8
12,67 TL
101,32 TL
9
11,34 TL
102,03 TL
10
10,27 TL
102,73 TL
11
9,40 TL
103,44 TL
12
8,68 TL
104,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,42 TL
96,84 TL
3
32,46 TL
97,38 TL
4
24,48 TL
97,92 TL
5
19,69 TL
98,45 TL
6
16,50 TL
99,00 TL
7
14,22 TL
99,53 TL
8
12,51 TL
100,07 TL
9
11,18 TL
100,60 TL
10
10,11 TL
101,15 TL
11
9,24 TL
101,68 TL
12
8,59 TL
103,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,64 TL
97,29 TL
3
32,66 TL
97,99 TL
4
24,67 TL
98,70 TL
5
19,88 TL
99,40 TL
6
16,69 TL
100,11 TL
7
14,40 TL
100,81 TL
8
12,69 TL
101,52 TL
9
11,36 TL
102,22 TL
10
10,29 TL
102,92 TL
11
9,42 TL
103,63 TL
12
8,69 TL
104,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
48,47 TL
96,94 TL
3
32,55 TL
97,65 TL
4
24,59 TL
98,35 TL
5
19,81 TL
99,05 TL
6
16,63 TL
99,77 TL
7
14,36 TL
100,51 TL
8
12,65 TL
101,18 TL
9
11,32 TL
101,88 TL
10
10,26 TL
102,58 TL
11
9,39 TL
103,29 TL
12
8,67 TL
104,01 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git