BC-FO-5LCLC-02/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:51,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
48,99 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,99 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 865
Stok Kodu
: 642-4430-89593
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
48,99 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,99 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,79 TL
49,58 TL
3
16,58 TL
49,75 TL
4
12,49 TL
49,96 TL
5
10,03 TL
50,14 TL
6
8,38 TL
50,26 TL
7
7,22 TL
50,52 TL
8
6,36 TL
50,90 TL
9
5,64 TL
50,72 TL
10
5,09 TL
50,90 TL
11
4,69 TL
51,54 TL
12
4,30 TL
51,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,04 TL
50,08 TL
3
16,80 TL
50,40 TL
4
12,68 TL
50,72 TL
5
10,21 TL
51,05 TL
6
8,56 TL
51,37 TL
7
7,38 TL
51,69 TL
8
6,50 TL
52,01 TL
9
5,81 TL
52,33 TL
10
5,27 TL
52,65 TL
11
4,82 TL
52,97 TL
12
4,44 TL
53,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,04 TL
50,08 TL
3
16,79 TL
50,36 TL
4
12,66 TL
50,64 TL
5
10,18 TL
50,91 TL
6
8,53 TL
51,19 TL
7
7,35 TL
51,47 TL
8
6,47 TL
51,75 TL
9
5,78 TL
52,03 TL
10
5,23 TL
52,31 TL
11
4,78 TL
52,58 TL
12
4,44 TL
53,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,11 TL
50,21 TL
3
16,84 TL
50,52 TL
4
12,72 TL
50,88 TL
5
10,24 TL
51,18 TL
6
8,59 TL
51,54 TL
7
7,41 TL
51,86 TL
8
6,52 TL
52,18 TL
9
5,83 TL
52,51 TL
10
5,28 TL
52,84 TL
11
4,83 TL
53,17 TL
12
4,47 TL
53,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,08 TL
50,16 TL
3
16,84 TL
50,52 TL
4
12,71 TL
50,83 TL
5
10,23 TL
51,14 TL
6
8,58 TL
51,49 TL
7
7,40 TL
51,80 TL
8
6,52 TL
52,13 TL
9
5,83 TL
52,46 TL
10
5,42 TL
54,19 TL
11
4,97 TL
54,65 TL
12
4,59 TL
55,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
26,68 TL
53,35 TL
3
17,89 TL
53,66 TL
4
13,54 TL
54,17 TL
5
10,94 TL
54,68 TL
6
9,18 TL
55,11 TL
7
7,94 TL
55,55 TL
8
7,03 TL
56,26 TL
9
6,31 TL
56,77 TL
10
5,74 TL
57,36 TL
11
5,27 TL
57,92 TL
12
4,86 TL
58,38 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git