BC-FO-5LCLC-02/4 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4

Kdv Dahil Fiyat:41,87 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
40,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
40,20 TL

Kargo Fiyatı:8,50 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 710
Stok Kodu
: 642-4430-89593
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
40,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
40,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,79 TL
41,58 TL
3
13,87 TL
41,62 TL
4
10,62 TL
42,50 TL
5
8,58 TL
42,92 TL
6
7,24 TL
43,42 TL
7
6,27 TL
43,88 TL
8
5,54 TL
44,34 TL
9
4,98 TL
44,80 TL
10
4,53 TL
45,26 TL
11
4,16 TL
45,72 TL
12
3,84 TL
46,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,22 TL
42,45 TL
3
14,33 TL
42,99 TL
4
10,88 TL
43,53 TL
5
8,81 TL
44,05 TL
6
7,44 TL
44,62 TL
7
6,45 TL
45,16 TL
8
5,71 TL
45,70 TL
9
5,14 TL
46,25 TL
10
4,68 TL
46,79 TL
11
4,30 TL
47,33 TL
12
3,99 TL
47,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,07 TL
42,13 TL
3
14,23 TL
42,69 TL
4
10,81 TL
43,25 TL
5
8,76 TL
43,79 TL
6
7,39 TL
44,32 TL
7
6,41 TL
44,85 TL
8
5,67 TL
45,36 TL
9
5,10 TL
45,86 TL
10
4,64 TL
46,36 TL
11
4,26 TL
46,85 TL
12
3,94 TL
47,33 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,18 TL
42,35 TL
3
14,25 TL
42,75 TL
4
10,75 TL
43,00 TL
5
8,68 TL
43,38 TL
6
7,32 TL
43,92 TL
7
6,31 TL
44,17 TL
8
5,57 TL
44,57 TL
9
5,01 TL
45,09 TL
10
4,54 TL
45,40 TL
11
4,16 TL
45,74 TL
12
3,86 TL
46,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,94 TL
43,88 TL
3
14,77 TL
44,30 TL
4
11,24 TL
44,97 TL
5
9,07 TL
45,35 TL
6
7,64 TL
45,85 TL
7
6,66 TL
46,60 TL
8
5,89 TL
47,10 TL
9
5,28 TL
47,52 TL
10
4,83 TL
48,26 TL
11
4,43 TL
48,69 TL
12
4,09 TL
49,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,94 TL
43,88 TL
3
14,77 TL
44,30 TL
4
11,24 TL
44,97 TL
5
9,07 TL
45,35 TL
6
7,64 TL
45,85 TL
7
6,66 TL
46,60 TL
8
5,89 TL
47,10 TL
9
5,28 TL
47,52 TL
10
4,83 TL
48,26 TL
11
4,43 TL
48,69 TL
12
4,09 TL
49,11 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git