BC-FO-9FCSC-01 Beek FC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Singlemode, Duplex, 09/125, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:42,51 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
40,81 TL
Havale (%4 İndirim)
:
40,81 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 721
Stok Kodu
: 91-4430-97322
Detay Özellikler

Beek FC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Singlemode, Duplex, 09/125  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
40,81 TL
Havale (%4 İndirim)
:
40,81 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,67 TL
41,34 TL
3
13,84 TL
41,53 TL
4
10,43 TL
41,70 TL
5
8,37 TL
41,87 TL
6
7,01 TL
42,06 TL
7
6,03 TL
42,23 TL
8
5,30 TL
42,40 TL
9
4,75 TL
42,72 TL
10
4,28 TL
42,77 TL
11
3,90 TL
42,94 TL
12
3,59 TL
43,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,90 TL
41,81 TL
3
14,04 TL
42,13 TL
4
10,61 TL
42,42 TL
5
8,55 TL
42,77 TL
6
7,22 TL
43,34 TL
7
6,24 TL
43,65 TL
8
5,46 TL
43,65 TL
9
4,88 TL
43,95 TL
10
4,43 TL
44,25 TL
11
4,05 TL
44,56 TL
12
3,74 TL
44,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,86 TL
41,72 TL
3
13,98 TL
41,95 TL
4
10,55 TL
42,18 TL
5
8,48 TL
42,41 TL
6
7,11 TL
42,65 TL
7
6,13 TL
42,88 TL
8
5,39 TL
43,11 TL
9
4,82 TL
43,34 TL
10
4,36 TL
43,57 TL
11
3,98 TL
43,80 TL
12
3,70 TL
44,42 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,96 TL
41,91 TL
3
14,07 TL
42,21 TL
4
10,63 TL
42,52 TL
5
8,56 TL
42,82 TL
6
7,19 TL
43,13 TL
7
6,20 TL
43,43 TL
8
5,47 TL
43,73 TL
9
4,89 TL
44,04 TL
10
4,43 TL
44,34 TL
11
4,06 TL
44,64 TL
12
3,75 TL
44,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,88 TL
41,76 TL
3
14,02 TL
42,07 TL
4
10,59 TL
42,37 TL
5
8,53 TL
42,67 TL
6
7,16 TL
42,98 TL
7
6,19 TL
43,30 TL
8
5,45 TL
43,59 TL
9
4,88 TL
43,89 TL
10
4,42 TL
44,19 TL
11
4,05 TL
44,50 TL
12
3,73 TL
44,81 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git