BC-FO-9STSC-01 Beek ST-SC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Singlemode, 3.0mm, Duplex, 9/125, OS2

Kdv Dahil Fiyat:35,83 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
35,20 TL
Havale (%4 İndirim)
:
34,40 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 608
Stok Kodu
: 642-4430-46613
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 3m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
35,20 TL
Havale (%4 İndirim)
:
34,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,79 TL
35,58 TL
3
11,87 TL
35,62 TL
4
9,09 TL
36,37 TL
5
7,35 TL
36,73 TL
6
6,19 TL
37,16 TL
7
5,36 TL
37,55 TL
8
4,74 TL
37,94 TL
9
4,26 TL
38,34 TL
10
3,87 TL
38,73 TL
11
3,56 TL
39,13 TL
12
3,29 TL
39,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,16 TL
36,32 TL
3
12,26 TL
36,79 TL
4
9,31 TL
37,25 TL
5
7,54 TL
37,69 TL
6
6,36 TL
38,18 TL
7
5,52 TL
38,65 TL
8
4,89 TL
39,11 TL
9
4,40 TL
39,57 TL
10
4,00 TL
40,04 TL
11
3,68 TL
40,50 TL
12
3,41 TL
40,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,03 TL
36,06 TL
3
12,18 TL
36,54 TL
4
9,25 TL
37,01 TL
5
7,49 TL
37,47 TL
6
6,32 TL
37,93 TL
7
5,48 TL
38,38 TL
8
4,85 TL
38,82 TL
9
4,36 TL
39,25 TL
10
3,97 TL
39,67 TL
11
3,64 TL
40,09 TL
12
3,38 TL
40,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,12 TL
36,24 TL
3
12,19 TL
36,58 TL
4
9,20 TL
36,80 TL
5
7,42 TL
37,12 TL
6
6,26 TL
37,59 TL
7
5,40 TL
37,80 TL
8
4,77 TL
38,14 TL
9
4,29 TL
38,59 TL
10
3,89 TL
38,85 TL
11
3,56 TL
39,14 TL
12
3,30 TL
39,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,77 TL
37,55 TL
3
12,64 TL
37,91 TL
4
9,62 TL
38,48 TL
5
7,76 TL
38,80 TL
6
6,54 TL
39,23 TL
7
5,70 TL
39,88 TL
8
5,04 TL
40,31 TL
9
4,52 TL
40,67 TL
10
4,13 TL
41,29 TL
11
3,79 TL
41,67 TL
12
3,50 TL
42,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,77 TL
37,55 TL
3
12,64 TL
37,91 TL
4
9,62 TL
38,48 TL
5
7,76 TL
38,80 TL
6
6,54 TL
39,23 TL
7
5,70 TL
39,88 TL
8
5,04 TL
40,31 TL
9
4,52 TL
40,67 TL
10
4,13 TL
41,29 TL
11
3,79 TL
41,67 TL
12
3,50 TL
42,03 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git