Geçici Olarak Temin Edilemiyor!

BC-FO-6LCST-03 Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:57,91 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,12 İndirim)
:
56,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,59 TL

Kargo Fiyatı:12,98 TL

Kazanacağınız Puan : 982
Stok Kodu
: 642-4430-45434
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: ST
Kablo Uzunluğu
: 3m
Detay Özellikler

Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 62.5/125, OM 1

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,12 İndirim)
:
56,68 TL
Havale (%4 İndirim)
:
55,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,52 TL
57,04 TL
3
19,18 TL
57,53 TL
4
14,51 TL
58,03 TL
5
11,70 TL
58,49 TL
6
9,83 TL
58,98 TL
7
8,50 TL
59,47 TL
8
7,49 TL
59,94 TL
9
6,71 TL
60,43 TL
10
6,09 TL
60,92 TL
11
5,58 TL
61,38 TL
12
5,16 TL
61,88 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,73 TL
57,45 TL
3
19,34 TL
58,03 TL
4
14,65 TL
58,60 TL
5
11,83 TL
59,17 TL
6
9,96 TL
59,74 TL
7
8,62 TL
60,31 TL
8
7,61 TL
60,88 TL
9
6,83 TL
61,45 TL
10
6,20 TL
62,03 TL
11
5,69 TL
62,59 TL
12
5,26 TL
63,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,76 TL
57,52 TL
3
19,25 TL
57,76 TL
4
14,65 TL
58,60 TL
5
11,83 TL
59,15 TL
6
9,95 TL
59,69 TL
7
8,61 TL
60,24 TL
8
7,60 TL
60,78 TL
9
6,81 TL
61,33 TL
10
6,13 TL
61,29 TL
11
5,67 TL
62,42 TL
12
5,25 TL
62,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,74 TL
57,49 TL
3
19,34 TL
58,03 TL
4
14,64 TL
58,58 TL
5
11,82 TL
59,12 TL
6
9,94 TL
59,66 TL
7
8,60 TL
60,21 TL
8
7,59 TL
60,75 TL
9
6,81 TL
61,30 TL
10
6,18 TL
61,84 TL
11
5,67 TL
62,39 TL
12
5,24 TL
62,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,68 TL
57,37 TL
3
19,29 TL
57,88 TL
4
14,63 TL
58,51 TL
5
11,82 TL
59,08 TL
6
9,94 TL
59,65 TL
7
8,60 TL
60,23 TL
8
7,60 TL
60,79 TL
9
6,82 TL
61,37 TL
10
6,19 TL
61,94 TL
11
5,68 TL
62,51 TL
12
5,26 TL
63,08 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git