BC-FO-5LCLC-40 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:183,85 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
178,33 TL
Havale (%4 İndirim)
:
176,50 TL

Kargo Fiyatı:16,52 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 3117
Stok Kodu
: 106-4430-88577
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 40 metre, Multimode, Duplex, 50/125, 3.0mm, OM 2  

 

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
178,33 TL
Havale (%4 İndirim)
:
176,50 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
89,99 TL
179,99 TL
3
60,36 TL
181,09 TL
4
45,57 TL
182,29 TL
5
36,68 TL
183,39 TL
6
30,52 TL
183,11 TL
7
26,53 TL
185,69 TL
8
23,36 TL
186,88 TL
9
20,89 TL
187,99 TL
10
18,92 TL
189,18 TL
11
17,30 TL
190,28 TL
12
15,96 TL
191,48 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
90,64 TL
181,28 TL
3
60,90 TL
182,71 TL
4
46,04 TL
184,16 TL
5
37,12 TL
185,58 TL
6
31,17 TL
187,03 TL
7
26,92 TL
188,46 TL
8
23,74 TL
189,92 TL
9
21,26 TL
191,33 TL
10
19,28 TL
192,79 TL
11
17,66 TL
194,22 TL
12
16,30 TL
195,65 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
90,77 TL
181,53 TL
3
60,96 TL
182,89 TL
4
45,86 TL
183,43 TL
5
36,41 TL
182,07 TL
6
31,17 TL
187,01 TL
7
26,91 TL
188,35 TL
8
23,72 TL
189,75 TL
9
21,23 TL
191,11 TL
10
19,25 TL
192,49 TL
11
17,62 TL
193,85 TL
12
16,39 TL
196,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
91,11 TL
182,21 TL
3
61,28 TL
183,85 TL
4
46,37 TL
185,49 TL
5
37,42 TL
187,10 TL
6
31,46 TL
188,74 TL
7
26,83 TL
187,82 TL
8
24,00 TL
192,01 TL
9
21,51 TL
193,63 TL
10
19,53 TL
195,27 TL
11
17,90 TL
196,90 TL
12
16,54 TL
198,52 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
90,79 TL
181,57 TL
3
61,07 TL
183,21 TL
4
46,21 TL
184,84 TL
5
37,29 TL
186,46 TL
6
31,35 TL
188,10 TL
7
27,10 TL
189,73 TL
8
23,92 TL
191,37 TL
9
21,44 TL
192,99 TL
10
19,43 TL
194,33 TL
11
17,80 TL
195,78 TL
12
16,59 TL
199,05 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git