BC-FO-5LCLC-0.5/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:35,50 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
34,08 TL
Havale (%4 İndirim)
:
34,08 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 602
Stok Kodu
: 642-4430-89153
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 1m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
34,08 TL
Havale (%4 İndirim)
:
34,08 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,22 TL
34,44 TL
3
11,52 TL
34,56 TL
4
8,70 TL
34,79 TL
5
6,99 TL
34,97 TL
6
5,83 TL
34,97 TL
7
5,04 TL
35,25 TL
8
4,43 TL
35,41 TL
9
3,94 TL
35,50 TL
10
3,57 TL
35,71 TL
11
3,26 TL
35,86 TL
12
3,00 TL
36,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,43 TL
34,85 TL
3
11,69 TL
35,07 TL
4
8,83 TL
35,32 TL
5
7,11 TL
35,54 TL
6
5,96 TL
35,77 TL
7
5,14 TL
36,00 TL
8
4,53 TL
36,21 TL
9
4,05 TL
36,46 TL
10
3,67 TL
36,69 TL
11
3,36 TL
36,92 TL
12
3,10 TL
37,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,04 TL
36,09 TL
3
11,96 TL
35,87 TL
4
8,92 TL
35,68 TL
5
7,11 TL
35,57 TL
6
5,97 TL
35,80 TL
7
5,14 TL
36,00 TL
8
4,53 TL
36,22 TL
9
4,05 TL
36,44 TL
10
3,67 TL
36,66 TL
11
3,35 TL
36,88 TL
12
3,09 TL
37,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,47 TL
34,93 TL
3
11,72 TL
35,15 TL
4
8,85 TL
35,39 TL
5
7,12 TL
35,61 TL
6
5,98 TL
35,86 TL
7
5,15 TL
36,08 TL
8
4,54 TL
36,30 TL
9
4,06 TL
36,53 TL
10
3,68 TL
36,76 TL
11
3,36 TL
36,99 TL
12
3,11 TL
37,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
17,45 TL
34,90 TL
3
11,72 TL
35,15 TL
4
8,84 TL
35,36 TL
5
7,12 TL
35,58 TL
6
5,97 TL
35,82 TL
7
5,15 TL
36,03 TL
8
4,53 TL
36,27 TL
9
4,06 TL
36,50 TL
10
3,77 TL
37,70 TL
11
3,46 TL
38,02 TL
12
3,20 TL
38,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
18,56 TL
37,12 TL
3
12,44 TL
37,33 TL
4
9,42 TL
37,68 TL
5
7,61 TL
38,04 TL
6
6,39 TL
38,34 TL
7
5,52 TL
38,64 TL
8
4,89 TL
39,14 TL
9
4,39 TL
39,49 TL
10
3,99 TL
39,90 TL
11
3,66 TL
40,29 TL
12
3,38 TL
40,61 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git