Bc-2533-0.5/3 Beek Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 Metre, Multimode, Duplex, 3.00Mm, 50/125, Om 3

Kdv Dahil Fiyat:30,26 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
29,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
29,05 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 513
Stok Kodu
: 642-4430-89153
Teknik Özellikler
Kategori
: Pigtail - Multimode - 50 / 125-OM 3
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 0.5 metre, Multimode, Duplex, 3.00mm, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
29,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
29,05 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,13 TL
30,26 TL
3
10,24 TL
30,71 TL
4
7,72 TL
30,87 TL
5
6,23 TL
31,17 TL
6
5,27 TL
31,62 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,13 TL
30,26 TL
3
10,22 TL
30,65 TL
4
7,74 TL
30,96 TL
5
6,26 TL
31,29 TL
6
5,27 TL
31,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,28 TL
30,56 TL
3
10,29 TL
30,87 TL
4
7,79 TL
31,17 TL
5
6,29 TL
31,47 TL
6
5,30 TL
31,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,43 TL
30,87 TL
3
10,39 TL
31,17 TL
4
7,87 TL
31,47 TL
5
6,42 TL
32,08 TL
6
5,40 TL
32,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,36 TL
30,71 TL
3
10,34 TL
31,02 TL
4
7,79 TL
31,17 TL
5
6,29 TL
31,47 TL
6
5,30 TL
31,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,43 TL
30,87 TL
3
10,29 TL
30,87 TL
4
7,79 TL
31,17 TL
5
6,23 TL
31,17 TL
6
5,14 TL
30,87 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git