Tükendi!

BC-FO-5LCLC-03/4-T Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, Telekom Tipi, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:79,23 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
77,41 TL
Havale (%4 İndirim)
:
76,06 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

Kazanacağınız Puan : 1343
Stok Kodu
: 642-4430-46490
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: LC
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 3m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
77,41 TL
Havale (%4 İndirim)
:
76,06 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,34 TL
78,68 TL
3
26,25 TL
78,75 TL
4
20,10 TL
80,42 TL
5
16,24 TL
81,21 TL
6
13,69 TL
82,16 TL
7
11,86 TL
83,03 TL
8
10,49 TL
83,90 TL
9
9,42 TL
84,78 TL
10
8,56 TL
85,65 TL
11
7,87 TL
86,52 TL
12
7,27 TL
87,26 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
40,16 TL
80,32 TL
3
27,12 TL
81,35 TL
4
20,59 TL
82,38 TL
5
16,67 TL
83,35 TL
6
14,07 TL
84,43 TL
7
12,21 TL
85,46 TL
8
10,81 TL
86,48 TL
9
9,72 TL
87,51 TL
10
8,85 TL
88,53 TL
11
8,14 TL
89,55 TL
12
7,55 TL
90,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
39,86 TL
79,73 TL
3
26,93 TL
80,79 TL
4
20,46 TL
81,84 TL
5
16,57 TL
82,87 TL
6
13,98 TL
83,87 TL
7
12,12 TL
84,86 TL
8
10,73 TL
85,84 TL
9
9,64 TL
86,79 TL
10
8,77 TL
87,73 TL
11
8,06 TL
88,65 TL
12
7,46 TL
89,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
40,07 TL
80,14 TL
3
26,96 TL
80,89 TL
4
20,34 TL
81,37 TL
5
16,42 TL
82,08 TL
6
13,85 TL
83,11 TL
7
11,94 TL
83,59 TL
8
10,54 TL
84,34 TL
9
9,48 TL
85,33 TL
10
8,59 TL
85,91 TL
11
7,87 TL
86,56 TL
12
7,30 TL
87,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,42 TL
82,83 TL
3
27,77 TL
83,31 TL
4
21,03 TL
84,10 TL
5
16,98 TL
84,89 TL
6
14,26 TL
85,56 TL
7
12,32 TL
86,24 TL
8
10,92 TL
87,35 TL
9
9,79 TL
88,14 TL
10
8,91 TL
89,05 TL
11
8,18 TL
89,93 TL
12
7,55 TL
90,64 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
41,42 TL
82,83 TL
3
27,77 TL
83,31 TL
4
21,03 TL
84,10 TL
5
16,98 TL
84,89 TL
6
14,26 TL
85,56 TL
7
12,32 TL
86,24 TL
8
10,92 TL
87,35 TL
9
9,79 TL
88,14 TL
10
8,91 TL
89,05 TL
11
8,18 TL
89,93 TL
12
7,55 TL
90,64 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git