BC-2533-03/3 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:38,49 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
37,80 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,95 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 653
Stok Kodu
: 642-4430-45388
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 3
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
37,80 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,25 TL
38,49 TL
3
13,02 TL
39,07 TL
4
9,81 TL
39,26 TL
5
7,93 TL
39,64 TL
6
6,70 TL
40,22 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,25 TL
38,49 TL
3
13,00 TL
38,99 TL
4
9,84 TL
39,38 TL
5
7,96 TL
39,80 TL
6
6,70 TL
40,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,44 TL
38,87 TL
3
13,09 TL
39,26 TL
4
9,91 TL
39,64 TL
5
8,01 TL
40,03 TL
6
6,74 TL
40,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,63 TL
39,26 TL
3
13,21 TL
39,64 TL
4
10,01 TL
40,03 TL
5
8,16 TL
40,80 TL
6
6,86 TL
41,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,53 TL
39,07 TL
3
13,15 TL
39,45 TL
4
9,91 TL
39,64 TL
5
8,01 TL
40,03 TL
6
6,74 TL
40,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,63 TL
39,26 TL
3
13,09 TL
39,26 TL
4
9,91 TL
39,64 TL
5
7,93 TL
39,64 TL
6
6,54 TL
39,26 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git