Bc-2533-02/4 Beek Lc-Lc Fiber Optik Patch Kablo, 2 Metre, Multimode, Duplex, 50/125, Om4

Kdv Dahil Fiyat:40,22 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
39,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
38,61 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 682
Stok Kodu
: 642-4430-89593
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
39,50 TL
Havale (%4 İndirim)
:
38,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,97 TL
39,94 TL
3
13,33 TL
39,98 TL
4
10,21 TL
40,82 TL
5
8,25 TL
41,23 TL
6
6,95 TL
41,71 TL
7
6,02 TL
42,15 TL
8
5,32 TL
42,59 TL
9
4,78 TL
43,04 TL
10
4,35 TL
43,48 TL
11
3,99 TL
43,92 TL
12
3,69 TL
44,29 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,39 TL
40,78 TL
3
13,77 TL
41,30 TL
4
10,45 TL
41,82 TL
5
8,46 TL
42,31 TL
6
7,14 TL
42,86 TL
7
6,20 TL
43,38 TL
8
5,49 TL
43,90 TL
9
4,94 TL
44,42 TL
10
4,49 TL
44,94 TL
11
4,13 TL
45,46 TL
12
3,83 TL
45,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,24 TL
40,47 TL
3
13,67 TL
41,01 TL
4
10,39 TL
41,54 TL
5
8,41 TL
42,07 TL
6
7,10 TL
42,58 TL
7
6,15 TL
43,08 TL
8
5,45 TL
43,57 TL
9
4,90 TL
44,06 TL
10
4,45 TL
44,54 TL
11
4,09 TL
45,00 TL
12
3,79 TL
45,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
20,34 TL
40,68 TL
3
13,69 TL
41,06 TL
4
10,33 TL
41,31 TL
5
8,33 TL
41,67 TL
6
7,03 TL
42,19 TL
7
6,06 TL
42,43 TL
8
5,35 TL
42,81 TL
9
4,81 TL
43,32 TL
10
4,36 TL
43,61 TL
11
3,99 TL
43,94 TL
12
3,71 TL
44,46 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,08 TL
42,15 TL
3
14,18 TL
42,55 TL
4
10,80 TL
43,20 TL
5
8,71 TL
43,56 TL
6
7,34 TL
44,04 TL
7
6,39 TL
44,76 TL
8
5,66 TL
45,25 TL
9
5,07 TL
45,65 TL
10
4,64 TL
46,35 TL
11
4,25 TL
46,78 TL
12
3,93 TL
47,18 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
21,08 TL
42,15 TL
3
14,18 TL
42,55 TL
4
10,80 TL
43,20 TL
5
8,71 TL
43,56 TL
6
7,34 TL
44,04 TL
7
6,39 TL
44,76 TL
8
5,66 TL
45,25 TL
9
5,07 TL
45,65 TL
10
4,64 TL
46,35 TL
11
4,25 TL
46,78 TL
12
3,93 TL
47,18 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git