BC-2533-01 Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

Kdv Dahil Fiyat:31,97 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
31,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
30,69 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 542
Stok Kodu
: 642-4430-45352
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
31,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
30,69 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,99 TL
31,97 TL
3
10,82 TL
32,45 TL
4
8,15 TL
32,61 TL
5
6,59 TL
32,93 TL
6
5,57 TL
33,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,99 TL
31,97 TL
3
10,80 TL
32,39 TL
4
8,18 TL
32,71 TL
5
6,61 TL
33,06 TL
6
5,56 TL
33,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,14 TL
32,29 TL
3
10,87 TL
32,61 TL
4
8,23 TL
32,93 TL
5
6,65 TL
33,25 TL
6
5,59 TL
33,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,30 TL
32,61 TL
3
10,98 TL
32,93 TL
4
8,31 TL
33,25 TL
5
6,78 TL
33,89 TL
6
5,70 TL
34,21 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,22 TL
32,45 TL
3
10,92 TL
32,77 TL
4
8,23 TL
32,93 TL
5
6,65 TL
33,25 TL
6
5,59 TL
33,57 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,30 TL
32,61 TL
3
10,87 TL
32,61 TL
4
8,23 TL
32,93 TL
5
6,59 TL
32,93 TL
6
5,43 TL
32,61 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git