BC-FO-5LCSC-02/4 Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:46,42 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
44,56 TL
Havale (%4 İndirim)
:
44,56 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 787
Stok Kodu
: 642-4430-46493
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: LC
Kablo Uzunluğu
: 2m
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
44,56 TL
Havale (%4 İndirim)
:
44,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,51 TL
45,03 TL
3
15,06 TL
45,19 TL
4
11,37 TL
45,49 TL
5
9,14 TL
45,72 TL
6
7,62 TL
45,72 TL
7
6,59 TL
46,10 TL
8
5,79 TL
46,30 TL
9
5,16 TL
46,42 TL
10
4,67 TL
46,70 TL
11
4,26 TL
46,88 TL
12
3,93 TL
47,12 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,79 TL
45,58 TL
3
15,29 TL
45,86 TL
4
11,55 TL
46,19 TL
5
9,30 TL
46,48 TL
6
7,80 TL
46,78 TL
7
6,72 TL
47,07 TL
8
5,92 TL
47,35 TL
9
5,30 TL
47,67 TL
10
4,80 TL
47,98 TL
11
4,39 TL
48,28 TL
12
4,05 TL
48,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
23,59 TL
47,19 TL
3
15,64 TL
46,91 TL
4
11,66 TL
46,65 TL
5
9,30 TL
46,51 TL
6
7,80 TL
46,81 TL
7
6,73 TL
47,08 TL
8
5,92 TL
47,37 TL
9
5,29 TL
47,65 TL
10
4,79 TL
47,94 TL
11
4,38 TL
48,22 TL
12
4,04 TL
48,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,84 TL
45,68 TL
3
15,32 TL
45,96 TL
4
11,57 TL
46,28 TL
5
9,31 TL
46,56 TL
6
7,81 TL
46,88 TL
7
6,74 TL
47,17 TL
8
5,93 TL
47,47 TL
9
5,31 TL
47,77 TL
10
4,81 TL
48,07 TL
11
4,40 TL
48,37 TL
12
4,06 TL
48,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,82 TL
45,63 TL
3
15,32 TL
45,96 TL
4
11,56 TL
46,23 TL
5
9,30 TL
46,52 TL
6
7,81 TL
46,84 TL
7
6,73 TL
47,12 TL
8
5,93 TL
47,42 TL
9
5,30 TL
47,72 TL
10
4,93 TL
49,30 TL
11
4,52 TL
49,72 TL
12
4,18 TL
50,13 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,27 TL
48,53 TL
3
16,27 TL
48,81 TL
4
12,32 TL
49,27 TL
5
9,95 TL
49,74 TL
6
8,35 TL
50,13 TL
7
7,22 TL
50,53 TL
8
6,40 TL
51,18 TL
9
5,74 TL
51,64 TL
10
5,22 TL
52,18 TL
11
4,79 TL
52,69 TL
12
4,43 TL
53,10 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git