BC-2531-01 Beek LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 1 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

Kdv Dahil Fiyat:31,85 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
31,28 TL
Havale (%4 İndirim)
:
30,58 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 540
Stok Kodu
: 642-4430-45362
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
31,28 TL
Havale (%4 İndirim)
:
30,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,93 TL
31,85 TL
3
10,78 TL
32,33 TL
4
8,12 TL
32,49 TL
5
6,56 TL
32,81 TL
6
5,55 TL
33,28 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
15,93 TL
31,85 TL
3
10,75 TL
32,26 TL
4
8,15 TL
32,58 TL
5
6,59 TL
32,93 TL
6
5,54 TL
33,25 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,08 TL
32,17 TL
3
10,83 TL
32,49 TL
4
8,20 TL
32,81 TL
5
6,62 TL
33,12 TL
6
5,57 TL
33,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,24 TL
32,49 TL
3
10,94 TL
32,81 TL
4
8,28 TL
33,12 TL
5
6,75 TL
33,76 TL
6
5,68 TL
34,08 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,16 TL
32,33 TL
3
10,88 TL
32,65 TL
4
8,20 TL
32,81 TL
5
6,62 TL
33,12 TL
6
5,57 TL
33,44 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
16,24 TL
32,49 TL
3
10,83 TL
32,49 TL
4
8,20 TL
32,81 TL
5
6,56 TL
32,81 TL
6
5,41 TL
32,49 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git