BC-2522-03 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2

Kdv Dahil Fiyat:38,12 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
37,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,60 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 647
Stok Kodu
: 642-4430-45363
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,8 İndirim)
:
37,43 TL
Havale (%4 İndirim)
:
36,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,06 TL
38,12 TL
3
12,90 TL
38,69 TL
4
9,72 TL
38,88 TL
5
7,85 TL
39,26 TL
6
6,64 TL
39,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,06 TL
38,12 TL
3
12,87 TL
38,62 TL
4
9,75 TL
39,00 TL
5
7,88 TL
39,42 TL
6
6,63 TL
39,80 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,25 TL
38,50 TL
3
12,96 TL
38,88 TL
4
9,82 TL
39,26 TL
5
7,93 TL
39,64 TL
6
6,67 TL
40,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,44 TL
38,88 TL
3
13,09 TL
39,26 TL
4
9,91 TL
39,64 TL
5
8,08 TL
40,41 TL
6
6,80 TL
40,79 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,35 TL
38,69 TL
3
13,02 TL
39,07 TL
4
9,82 TL
39,26 TL
5
7,93 TL
39,64 TL
6
6,67 TL
40,03 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
19,44 TL
38,88 TL
3
12,96 TL
38,88 TL
4
9,82 TL
39,26 TL
5
7,85 TL
39,26 TL
6
6,48 TL
38,88 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git