BC-FO-5SCSC-02/3 Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:45,56 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
43,74 TL
Havale (%4 İndirim)
:
43,74 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 773
Stok Kodu
: 642-4430-90244
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: Dişi/Dişi
Çıkış Ucu
: Sc
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: Sc
Kablo Uzunluğu
: 2m
Detay Özellikler

Beek SC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM 3  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%4 İndirim)
:
43,74 TL
Havale (%4 İndirim)
:
43,74 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,13 TL
44,26 TL
3
14,81 TL
44,42 TL
4
11,15 TL
44,60 TL
5
8,95 TL
44,76 TL
6
7,48 TL
44,88 TL
7
6,44 TL
45,10 TL
8
5,68 TL
45,45 TL
9
5,03 TL
45,29 TL
10
4,54 TL
45,45 TL
11
4,18 TL
46,02 TL
12
3,83 TL
46,02 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,36 TL
44,71 TL
3
15,00 TL
45,00 TL
4
11,32 TL
45,29 TL
5
9,11 TL
45,57 TL
6
7,64 TL
45,86 TL
7
6,59 TL
46,15 TL
8
5,80 TL
46,43 TL
9
5,19 TL
46,72 TL
10
4,70 TL
47,01 TL
11
4,30 TL
47,30 TL
12
3,97 TL
47,58 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,36 TL
44,71 TL
3
14,99 TL
44,96 TL
4
11,30 TL
45,21 TL
5
9,09 TL
45,46 TL
6
7,62 TL
45,71 TL
7
6,56 TL
45,95 TL
8
5,78 TL
46,20 TL
9
5,16 TL
46,45 TL
10
4,67 TL
46,70 TL
11
4,27 TL
46,95 TL
12
3,97 TL
47,61 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,42 TL
44,83 TL
3
15,03 TL
45,10 TL
4
11,36 TL
45,42 TL
5
9,14 TL
45,70 TL
6
7,67 TL
46,02 TL
7
6,61 TL
46,30 TL
8
5,82 TL
46,59 TL
9
5,21 TL
46,89 TL
10
4,72 TL
47,18 TL
11
4,32 TL
47,47 TL
12
3,99 TL
47,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
22,39 TL
44,79 TL
3
15,03 TL
45,10 TL
4
11,34 TL
45,38 TL
5
9,13 TL
45,66 TL
6
7,66 TL
45,97 TL
7
6,61 TL
46,24 TL
8
5,82 TL
46,54 TL
9
5,20 TL
46,84 TL
10
4,84 TL
48,38 TL
11
4,44 TL
48,79 TL
12
4,10 TL
49,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
23,82 TL
47,63 TL
3
15,97 TL
47,91 TL
4
12,09 TL
48,36 TL
5
9,76 TL
48,82 TL
6
8,20 TL
49,20 TL
7
7,08 TL
49,59 TL
8
6,28 TL
50,23 TL
9
5,63 TL
50,69 TL
10
5,12 TL
51,21 TL
11
4,70 TL
51,71 TL
12
4,34 TL
52,12 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git