Asustor As3304T 4 Bay Nas(4X22Tb Desteği), 2Gb Ddr4, 2.5Gbe X1 Depolama Ünitesi

Kdv Dahil Fiyat:11.914,47 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
11.557,04 TL
Havale (%4 İndirim)
:
11.437,89 TL

Kargo Fiyatı:57,58 TL

2 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 201941
Stok Kodu
: 1192-6190-127574
Teknik Özellikler
Medya Desteği
: Nas Depolama
Boyutu
: Masaüstü
Bağlantı Türü
: 2 x USB 3.2, Ethernet (Gigabit)
Fiziksel Kapasite
: BOŞ
Ürün Tipi
: NAS Depolama
Garanti Süresi
: 24 AY
Durum
: Sıfır
CPU Frekansı
: 1.0 GHz - 1.5 GHz
Detay Özellikler
 • 1,4 GHz Dört Çekirdekli Realtek RTD1296 işlemci 
 • DDR4'u – %40 daha verimli kullanır
 • Superfast 2,5-Gigabit Ethernet
 • 4K kodlama dönüştürme ile içeriğin keyfini çıkarın, indirin, yükleyin ve akışını sağlayın.
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler
 • Yeni Kırmızı Altın logo
 • Aletsiz kurulum
award ASUSTOR NAS ??
 

Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor

 

 • 2,5-Gigabit Ethernet – Gigabit performansının iki katından fazla.
 • 1,4Ghz Realtek RTD1296 Quad-Core İşlemci
 • DDR4 RAM – %40 daha verimli
 • Yüksek performanslı, 4K kod çözme
 • LAN'de Uyandırma ve WAN'de Uyandırmayı destekler

 

Bir Klasik Her Zamankinden Daha İyi Donanımla Yeniden Doğuyor

Bütüncül Yedekleme Çözümü

 

 • Telefon yedekleme
 • Bilgisayar yedekleme
 • NAS veri koruma
 • Buluttan NAS yedeklemeye
 • NAS'den NAS'e yedeklemeye
 • USB yedekleme

 

Bütüncül Yedekleme Çözümü

Tamamen Yeni ADM 4.0

ADM 4.0 artık bizimle ve ADM işletim sistemine çok sayıda sezgisel tasarım değişikliği getirdi. Yükseltilmiş Kullanıcı Arayüzü OLED ekranların kaydedilmesine ve korunmasına yardımcı olan göz zevkinize hitap eden yeni bir karanlık mod getirdi. ADM 4.0 çeşitli kişiselleştirilebilir elemanları, rahat ve kullanımı daha kolay hızlı arama özellikleri ve yeni özel temaları içeren yeni bir oturum açma sayfası ile donatıldı. Yakından bakıldığında ADM 4.0 performansa, uyumluluğa ve önceki sürümlerde bulunan OpenSSL eklenti güvenlik açıkları nedeniyle yeni sürümde güvenliğe iyileştirmeler getiriyor, verimli iyileştirmeler daha iyi performans sunarken güvenlikten taviz verilmiyor.

Tamamen Yeni ADM 4.0

Kırmızı Altın Renk

Yeni Kırmızı Altın Logo zarif ve özgün, ASUSTOR NAS modelleri arasında kolay ayrım yapılmasını mümkün kılıyor.

Kırmızı Altın Renk

Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAM

Drivestor 2 Pro ve Drivestor 4 Pro, Realtek RTD1296 1,4GHz Quad-Core 64-bit İşlemci ile donatıldı. Drivestor Pro serisiyle çoklu ortamı 4K'da dönüştürün, akışını sağlayın ve oynatın, dosyaları aktarın ve birçok görevi kolaylıkla yapın. Drivestor Pro, 2 GB'lık DDR4 belleğini kullanarak birçok görevi kolaylıkla başarır, ASUSTOR NAS üzerindeki her türlü görevin kelimenin tam anlamıyla düzgün şekilde yürütülmesini temin eder.

Realtek Quad-Core İşlemci ve DDR4 RAM

Verimli ve Güçlü

Drivestor 2 Pro ve 4 Pro ASUSTOR'un şu ana kadar en yüksek değere sahip olan cihazlarıdır. Kolay kod çözen donanımıyla 10-bit 4K H.265 ortam dönüştürmesi sağlar ve videonun LooksGood'da inanılmaz bir şekilde düzgün oynatılmasını mümkün kılar.

Verimli ve Güçlü

Ortam Modu

Drivestor 2 Pro ve 4 Pro 2 GB'lık bellekle gelir. Ortam Modu çeşitli görevler çok fazla miktarda RAM'e ihtiyaç duyduğu için RAM'in 512 MB'nı çoklu ortam görevleri için verimli bir şekilde saklayan yeni bir özelliktir. RAM'in çoklu ortam için ayrılmasıyla, video oynatma işlemi düzgün şekilde devam eder ve diğer görevler tarafından kesintiye uğratılmaz.

Ortam Modu

2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat Hızlı

Drivestor 4 Pro son derece ekonomik bir ürün olmasına karşın 2,5-Gigabit Ethernete sahiptir ve benzer Gigabit sınıf cihazların performansının iki katını sunar.

2,5-Gigabit Ethernet – İki Kat Hızlı
 

Düzenli erişim (RAID 5)

216

 MB/S
Okuma

279

 MB/S
Yazma
 
 

* Performans rakamları ASUSTOR laboratuvarında optimize edilmiş ağ ayarlarında son teknoloji istemci bilgisayarlar ile elde edilmiştir ve farklı ortamlarda farklılık gösterebilir. Sıradan masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar bu rakamları veremeyebilir.

 

Basit Kurulum

ASUSTOR’un AS33 serisi, yeni aletsiz kadroları, sabit disklerin kurulumunu basitleştirmenin bir yolu olarak sunuyor. Her bir NAS, sürücüyü kolayca takmak için desteklerle birlikte gelir. AS33 serisinde, sabit disklerin çalışırken değiştirilmesi desteklenerek, NAS'ı kapatmadan sabit diskleri kolayca değiştirebilmenizi sağlar.

 

 

Free exFAT

Microsoft’un politika değişikliği nedeniyle ADM 4.0’da exFAT sistemi ücretsiz olarak kullanılabiliyor

 
Free exFAT

Ultra-sessiz çalışma

AS33 serisi cihazlar sistem bekleme konumunda iken yalnızca 19 desibel kadar ses çıkarırlar. Buda neredeyse iğnenin yere düşme sesine eşittir. Sistem çalışma esnasında 32 desibel ses çıkarmaktadır ki bu özelliği ile sorunsuz ve rahat bir şekilde herhangi bir ortama rahatlıkla yerleştirilebilmesine olanak sağlar

Ultra-sessiz çalışma

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Tüm ASUSTOR NAS, 7/24 kullanıma uygundur. ASUSTOR NAS cihazları, ekstrem koşullarda dayanıklılığı test etmek için düşürme testleri ve yanma testleri gibi çok sıkı testlerden geçmiştir. Soğutma parçalarının, cihazın uzun ömürlü olmasına yardımcı olmak için ısıyı dağıtmak üzere hassas bileşenlere eklenmiştir.

7/24 güvenilirlik ve dayanıklılık

Dışardan Çok Katmanlı Koruma

ASUSTOR NAS, verilerinizi dışarıdan koruyan derinlemesine bir veri koruma planı oluşturarak veri güvenliği sağlar. Çok katmanlı bir dağıtım şemasının kullanılması, etkin ağ, sistem ve veri korumasının yapılmasına olanak tanır.

Ağ Saldırı Koruması
 • Güvenlik Duvarı
 • ADM Koruyucusu
Güvenli Veri Aktarımı
 • VPN bağlantısı
 • SSL sertifika bağlantısı
 • Otomatik çıkış
Dahili Veri
 • MyArchive çevrim dışı yedekleme
 • AES-256 klasör şifreleme
 • Antivirüs yazılımı - ClamAV
Erişim Kontrolü
 • Dosya/klasör/uygulama izolasyonu
 • 2 Adımlı Doğrulama
 • Wake-on-LAN (WOL)

 

 
Dışardan Çok Katmanlı Koruma

Kapsamlı Yedekleme Çözümleri

ASUSTOR NAS üzerinde 12 farklı yedekleme seçenekleri sağlar. Amazon S3, , Dropbox, Google Drive, OneDrive, dahil olmak üzere bulut depolama hizmetleri ile bağlanır. Ayrıca, verileriniz için uygun yedekleme sağlamak için FTP Explorer, USB harici sabit sürücü muhafazaları, harici sabit diskler ve yerel yedekleme kullanabilirsiniz. Windows, Mac veya Linux sistemler, ASUSTOR yedekleme ihtiyaçlarına uygun araçlar sağlar.

1. Mobil verileri NAS'a aktarın

2. Bilgisayar verileri NAS'a

3. NAS yerel yedekleme

4. Genel bulut ve NAS veri yedekleme

5. NAS'tan NAS'a

6. Harici cihaza NAS yedekleme

 

 
 

Özel MyArchive Yedekleme Teknoloji?
Sınırsız Kapasite Artırımı

MyArchive yedekleme teknoloji NAS sabit disklerinizi çıkarılabilir depolama arşiv diskine dönüştürür. Doğrudan bir MyArchive hard diski NAS’a yerleştirin terabaytlarca yedeklerinizi erişin ve yönetin.

 
Özel MyArchive Yedekleme Teknoloji? <br/> Sınırsız Kapasite Artırımı

Web Center

En yeni özelliğimiz olan Web Center NAS'inize düzgün ve kolay bir şekilde web sitesi kurmanızı mümkün kılar. Ev veya Ofiste barındırırak websitenizi oluşturmak ve geliştirmek için Nginx ve Apache gibi web sunucusu uygulamalarını hızlı bir şekilde kurun, bir çok farklı websitesini barındırmak için Web Center'de birden fazla websitesi portalı oluşturulabilir ve verimlilik arttırılabilir.

Web Center

Fidye Yazılımlarına Karşı Koruma Altında

Drivestor Pro fidye yazılımlarına karşı korunmaya yardımcı olmak için en güncel ADM sürümü ile geliyor. Snapshot Center, iSCSI birimlerinde kaybolan verileri kolayca kurtarmak ve koruma altına almada etkili anlık görüntüler almayı sağlıyor. Drivestor Pro’da ayrıca bir veya daha fazla yedek yönetici hesabı açma, kara liste ve beyaz liste içeren ADM Defender güvenlik duvarı, varsayılan portları değiştirebilme, uzaktan saldırıları önlemek için SSH’ı ve Terminal’i devre dışı bırakma gibi güvenlik özellikleri de bulunuyor. MyArchive soğuk depolama sabit sürücü güvenliği de AES 256bit şifrelemeyle artırılabiliyor.

Fidye Yazılımlarına Karşı Koruma Altında

Photo Gallery 3 + AiFoto 3

Tamamı yeni olan Photo Gallery 3 ve AiFoto 3 yenilendi ve çeşitli yeni özelliklerle fotoğraf düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi. Fotoğraf Galerisi 3 için yeni özellikler arasında zaman çizelgeleri, akıllı albümler, ve çok daha fazlası bulunur. Fotoğrafları boyutlarının iki katına kadar kolayca bü yü tün, slayt gösterilerinde müzik çalın; performans geliştirmeleri ve özelleştirilmiş paylaşım bağlantıları daha da iyi bir fotoğraf görüntüleme ve paylaşma deneyimi sunar.

Photo Gallery 3 + AiFoto 3

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

ASUSTOR EZ Sync 

 1. Tamamı yeni Kullanıcı Arayüzü. Basit ve kullanımı daha kolay. NAS bilgilerini hızlı bir şekilde görüntüleyin.
 2. Daha eksiksiz ayarlar - ayrıntılı klasör listeleri sunar. Bir klasörde olmayan klasörleri ve dosyaları kolayca seçin.
 3. Anormal durum bildirimleri
 4. 2 adımlı doğrulama desteği hesap güvenliğini artırır.
 5. Daha iyi bir kullanıcı deneyimi için NAS bağlantı ve dosya senkronizasyonu sistem kararlılığını geliştirin.

 

Tamamı Yeni Güncellenen EZ Sync

Bulut Yedekleme Merkezi

Bulut Yedekleme Merkezi, Amazon S3, Backblaze B2, Microsoft Azure Blob Depolama,Alibaba Cloud, SFTP ve WebDAV dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere çeşitli kurumsal bulut hizmetleri için destek sağlar. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

Bulut Yedekleme Merkezi

DataSync Center

DataSync Center, çoklu bulut hizmetlerini tek bir uygulamada birleştirir. Veri Merkezi, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla Google Drive, Dropbox, OneDrive ve Yandex'ı içerir ve çoklu hesapların yanı sıra çoklu görevleri de destekler. Anlık ve zamanlanmış yedeklemelerle verilerinizi kontrol edin, verilerinizi çevrimiçi ve çevrimdışı tutan ve verilerinizi koruyan karma bir bulut oluşturmak için Bulut Yedekleme Merkezi'ni kullanın.

DataSync Center

En İyi Ev Multimedya Merkezini oluşturun

ASUSTOR NAS ile talebe bağlı eğlencenin tadını çıkarın. ASUSTOR NAS Full HD (1080p) çıkışı destekler, bu da filmlerin, TV programlarının, müzik ve fotoğrafların yüksek çözünürlüklü olarak tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca, ASUSTOR Uygulama Merkezi ile NAS'ınızın bilgisayar, TV ve mobil cihazlar üzerinden multimedya içerik oynatmasını sağlayan UPnP Media Server ve OwnTone gibi multimedya sunucu uygulamalarını kurabilirsiniz.

SoundsGood
+
AiMusic

Photo Gallery 3
+
AiFoto 3

LooksGood
+
AiVideos

 

 

Mobil Uygulamalar

ASUSTOR'un seçkin Bulut bağlantı teknolojisi, dosyalara erişmek ve paylaşmak amacıyla Mobil cihazınız ile herhangi bir yerden NAS'a bağlanmasına olanak tanır. ASUSTOR mobil uygulamaları gizliliğinizi ve verilerinizi korumak amacıyla geçiş kodu kilit işlevleri sağlar. Ayrıca daha fazla güvenlik için HTTPS bağlantılarını kullanabilirsiniz.

 
Mobil Uygulamalar

Geniş kapsamlı Gözetleme Sistemi

Güçlü ASUSTOR NAS bir gözetim sistemi kurmak isteyen ev ve SMB kullanıcıları için en uygun güvenilirlik sağlar. 4 adet ücretsiz kamera lisansı ile daha küçük talepleri olan kullanıcılar için son derece uygun maliyetli gözetim çözümü haline sunulmaktadır. Daha büyük talepleri olan kullanıcılar için, kamera kanal sayısını arttırmak için lisans satın alınabilir kamera bağlantısını 25 adete kadar genişletebilir. Gözetim Merkezine karşılık gelen mobil uygulamayı AiSecure kurduktan sonra, kullanıcılar herhangi bir yerden en değerli varlıklarını canlı gözetim ile kendi akıllı telefonlarında izlemeleri mümkün olacak.

5

 Adım 

60

 Sec
Gözetim sisteminizi hızlıca kurun
 • Hızlı kurulum sihirbazını başlatın
 • Otomatik kamera arama
 • Sadece tek bir tıklama ile kameralar ekle
 • Video formatı yapılandırma
 • Kayıt zamanlamasını yapılandırmak
kadar destekler

25
 
kamera kanalları

Uygulama Merkezi

ASUSTOR NAS'ın sınırsız potansiyeli ortaya çıkarın. Satın aldığınız ASUSTOR NAS cihazı ile gelen uygulamalar sadece başlangıçtır. 200'den fazla benzersiz uygulamayı, Uygulama Merkezinden indirebilirsiniz. Kendiniz için kişiselleştirilmiş bir NAS aygıtı oluşturulurken ASUSTOR NAS cihazlarının sınırsız potansiyeli keşfedebilirsiniz.

 
Uygulama Merkezi

Birinci sınıf Ürün Garantisi

Tüm ASUSTOR NAS ürünleri 3 yıl garanti ile geliyor. ASUSTOR, satış sonrası servis ve teknik destekte en yüksek standardı sağlayan müşteri hizmetinde öncelik yapmaya devam ediyor.

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
11.557,04 TL
Havale (%4 İndirim)
:
11.437,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.844,05 TL
11.688,10 TL
3
3.923,83 TL
11.771,50 TL
4
2.963,72 TL
11.854,90 TL
5
2.387,66 TL
11.938,30 TL
6
2.003,62 TL
12.021,70 TL
7
1.729,30 TL
12.105,10 TL
8
1.523,56 TL
12.188,50 TL
9
1.363,54 TL
12.271,90 TL
10
1.235,53 TL
12.355,31 TL
11
1.130,79 TL
12.438,71 TL
12
1.043,51 TL
12.522,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.853,58 TL
11.707,16 TL
3
3.931,38 TL
11.794,13 TL
4
2.970,58 TL
11.882,30 TL
5
2.393,86 TL
11.969,28 TL
6
2.009,57 TL
12.057,44 TL
7
1.734,92 TL
12.144,42 TL
8
1.529,07 TL
12.232,59 TL
9
1.368,84 TL
12.319,56 TL
10
1.240,77 TL
12.407,73 TL
11
1.135,88 TL
12.494,70 TL
12
1.048,57 TL
12.582,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.873,83 TL
11.747,67 TL
3
3.943,69 TL
11.831,07 TL
4
2.978,62 TL
11.914,47 TL
5
2.408,87 TL
12.044,34 TL
6
2.046,91 TL
12.281,44 TL
7
1.770,49 TL
12.393,43 TL
8
1.563,18 TL
12.505,43 TL
9
1.401,94 TL
12.617,42 TL
10
1.272,94 TL
12.729,42 TL
11
1.167,40 TL
12.841,42 TL
12
1.079,45 TL
12.953,41 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.877,41 TL
11.754,82 TL
3
3.947,26 TL
11.841,79 TL
4
2.982,49 TL
11.929,96 TL
5
2.403,39 TL
12.016,93 TL
6
2.017,52 TL
12.105,10 TL
7
1.741,73 TL
12.192,08 TL
8
1.535,03 TL
12.280,24 TL
9
1.374,14 TL
12.367,22 TL
10
1.245,54 TL
12.455,39 TL
11
1.140,21 TL
12.542,36 TL
12
1.052,54 TL
12.630,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.856,56 TL
11.713,12 TL
3
3.933,36 TL
11.800,09 TL
4
2.985,17 TL
11.940,68 TL
5
2.395,05 TL
11.975,23 TL
6
2.010,57 TL
12.063,40 TL
7
1.735,77 TL
12.150,38 TL
8
1.529,82 TL
12.238,54 TL
9
1.369,50 TL
12.325,52 TL
10
1.241,37 TL
12.413,69 TL
11
1.136,42 TL
12.500,66 TL
12
1.049,07 TL
12.588,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
5.866,69 TL
11.733,37 TL
3
3.942,90 TL
11.828,69 TL
4
2.981,00 TL
11.924,00 TL
5
2.403,63 TL
12.018,13 TL
6
2.018,51 TL
12.111,06 TL
7
1.746,32 TL
12.224,25 TL
8
1.539,65 TL
12.317,18 TL
9
1.378,77 TL
12.408,92 TL
10
1.249,95 TL
12.499,47 TL
11
1.144,44 TL
12.588,83 TL
12
1.056,52 TL
12.678,19 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git