Assmann DN-82124 Gigabit Multimode/Singlemode Media Converter Sc/Sc, Dalgaboyu 850Nm, 1310Nm, Maksimum Mesafe 20Km

Kdv Dahil Fiyat:972,09 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
942,93 TL
Havale (%4 İndirim)
:
933,21 TL

Kargo Fiyatı:27,14 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 16477
Stok Kodu
: 1083-4787-123090
Detay Özellikler
  • Single & multimode fiber optik sinyallerini kendi arasında çevirir
  • 1000Base-SX SC konektör, multimode dual fiber
  • 1000Base-SX SC konektör, singlemode dual fiber
  • Dalgaboyu: 850nm (multimode), 1310nm (singlemode)
  • Multimode sinyal mesafesi: 0.5 km
  • Singlemode sinyal mesafesi:  
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında bilgi edinmek mümkün
  • 50/125µm, 62.5/125µm ve 100/140µm fiber optik kablolar  (multimode) için uygun
  • 8.3/125µm, 8.7/125µm, 9/125µm ve 10/125µm fiber optik kablolar (singlemode) için uygun
  • -10 ~ 55 çalışma derecesine sahip
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir. 5V DC 1A
  • Boyutlar (E x B x Y): 95mm x 70mm x 26mm
  • Konektör 1: SC
  • Konektör 2: SC
  • Mod: Singlemode -> Multimode
  • Mesafe (km): 20
  • Broadcasting Mod: Çift yönlü
  • Ethernet hızı: Gigabit
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
942,93 TL
Havale (%4 İndirim)
:
933,21 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
478,75 TL
957,51 TL
3
321,92 TL
965,77 TL
4
243,51 TL
974,03 TL
5
196,36 TL
981,81 TL
6
165,01 TL
990,07 TL
7
142,62 TL
998,34 TL
8
125,76 TL
1.006,11 TL
9
112,71 TL
1.014,38 TL
10
102,26 TL
1.022,64 TL
11
93,67 TL
1.030,42 TL
12
86,56 TL
1.038,68 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
479,87 TL
959,74 TL
3
322,80 TL
968,40 TL
4
244,26 TL
977,05 TL
5
197,16 TL
985,80 TL
6
165,74 TL
994,45 TL
7
143,30 TL
1.003,10 TL
8
126,47 TL
1.011,75 TL
9
113,39 TL
1.020,50 TL
10
102,92 TL
1.029,15 TL
11
94,35 TL
1.037,80 TL
12
87,20 TL
1.046,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
481,43 TL
962,86 TL
3
323,71 TL
971,12 TL
4
244,85 TL
979,38 TL
5
198,58 TL
992,89 TL
6
167,01 TL
1.002,03 TL
7
144,45 TL
1.011,17 TL
8
127,54 TL
1.020,31 TL
9
114,38 TL
1.029,44 TL
10
102,88 TL
1.028,76 TL
11
95,25 TL
1.047,72 TL
12
88,07 TL
1.056,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
482,50 TL
964,99 TL
3
324,09 TL
972,28 TL
4
245,23 TL
980,94 TL
5
197,94 TL
989,68 TL
6
166,39 TL
998,34 TL
7
144,38 TL
1.010,68 TL
8
126,95 TL
1.015,64 TL
9
113,82 TL
1.024,39 TL
10
103,30 TL
1.033,04 TL
11
94,70 TL
1.041,69 TL
12
87,53 TL
1.050,34 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
480,12 TL
960,23 TL
3
322,96 TL
968,88 TL
4
244,38 TL
977,53 TL
5
197,26 TL
986,28 TL
6
165,82 TL
994,93 TL
7
143,37 TL
1.003,59 TL
8
126,53 TL
1.012,24 TL
9
113,44 TL
1.020,99 TL
10
102,96 TL
1.029,64 TL
11
94,39 TL
1.038,29 TL
12
87,25 TL
1.046,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
478,66 TL
957,31 TL
3
321,70 TL
965,09 TL
4
243,22 TL
972,87 TL
5
196,11 TL
980,55 TL
6
164,69 TL
988,13 TL
7
142,48 TL
997,36 TL
8
125,62 TL
1.004,95 TL
9
112,49 TL
1.012,43 TL
10
101,98 TL
1.019,82 TL
11
93,37 TL
1.027,11 TL
12
86,20 TL
1.034,40 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git