BC-FO-5LCSC-30 Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2, LSZH

Kdv Dahil Fiyat:343,86 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
333,54 TL
Havale (%4 İndirim)
:
330,11 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 5829
Stok Kodu
: 106-4430-88571
Detay Özellikler

Beek LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 30 metre, Multimode, 3.0mm Duplex, 50/125, OM 2  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
333,54 TL
Havale (%4 İndirim)
:
330,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
168,66 TL
337,33 TL
3
113,24 TL
339,73 TL
4
85,54 TL
342,14 TL
5
68,91 TL
344,55 TL
6
57,83 TL
346,95 TL
7
49,91 TL
349,36 TL
8
43,97 TL
351,77 TL
9
39,35 TL
354,18 TL
10
35,66 TL
356,58 TL
11
32,64 TL
358,99 TL
12
30,12 TL
361,40 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
168,94 TL
337,88 TL
3
113,46 TL
340,39 TL
4
85,73 TL
342,93 TL
5
69,09 TL
345,44 TL
6
58,00 TL
347,99 TL
7
50,07 TL
350,50 TL
8
44,13 TL
353,04 TL
9
39,51 TL
355,55 TL
10
35,81 TL
358,10 TL
11
32,78 TL
360,61 TL
12
30,26 TL
363,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,52 TL
339,05 TL
3
113,82 TL
341,45 TL
4
85,97 TL
343,86 TL
5
69,52 TL
347,61 TL
6
59,08 TL
354,45 TL
7
51,10 TL
357,68 TL
8
45,11 TL
360,92 TL
9
40,46 TL
364,15 TL
10
36,74 TL
367,38 TL
11
33,69 TL
370,61 TL
12
31,15 TL
373,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,63 TL
339,25 TL
3
113,92 TL
341,76 TL
4
86,08 TL
344,31 TL
5
69,36 TL
346,82 TL
6
58,23 TL
349,36 TL
7
50,27 TL
351,87 TL
8
44,30 TL
354,42 TL
9
39,66 TL
356,93 TL
10
35,95 TL
359,47 TL
11
32,91 TL
361,98 TL
12
30,38 TL
364,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,02 TL
338,05 TL
3
113,52 TL
340,56 TL
4
86,15 TL
344,62 TL
5
69,12 TL
345,61 TL
6
58,03 TL
348,16 TL
7
50,10 TL
350,67 TL
8
44,15 TL
353,21 TL
9
39,52 TL
355,72 TL
10
35,83 TL
358,27 TL
11
32,80 TL
360,78 TL
12
30,28 TL
363,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
169,32 TL
338,63 TL
3
113,79 TL
341,38 TL
4
86,03 TL
344,14 TL
5
69,37 TL
346,85 TL
6
58,26 TL
349,53 TL
7
50,40 TL
352,80 TL
8
44,44 TL
355,48 TL
9
39,79 TL
358,13 TL
10
36,07 TL
360,74 TL
11
33,03 TL
363,32 TL
12
30,49 TL
365,90 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git