PL-GTP-805A 1000Base-X to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Media Converter, LC Fiber Interface, Supports Multi / Single Mode SFP module, Distance up to 120km max. (Varies on SFP module)

Kdv Dahil Fiyat:715,42 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
693,96 TL
Havale (%4 İndirim)
:
686,80 TL

Kargo Fiyatı:10,62 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 12126
Stok Kodu
: 67-5108-103049
Detay Özellikler

1000Base-X ila 10/100 / 1000Base-T 802.3at PoE Ortam Dönüştürücü, LC Fiber Arabirim, Çok / Tek Modlu SFP modülünü destekler, 120km maks. (SFP modülüne göre değişir)  

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
693,96 TL
Havale (%4 İndirim)
:
686,80 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
350,20 TL
700,40 TL
3
234,90 TL
704,69 TL
4
177,33 TL
709,34 TL
5
142,73 TL
713,63 TL
6
118,76 TL
712,56 TL
7
103,22 TL
722,57 TL
8
90,90 TL
727,22 TL
9
81,28 TL
731,52 TL
10
73,62 TL
736,17 TL
11
67,31 TL
740,46 TL
12
62,09 TL
745,11 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
352,70 TL
705,40 TL
3
236,99 TL
710,98 TL
4
179,16 TL
716,64 TL
5
144,43 TL
722,14 TL
6
121,30 TL
727,80 TL
7
104,77 TL
733,38 TL
8
92,38 TL
739,03 TL
9
82,73 TL
744,54 TL
10
75,02 TL
750,19 TL
11
68,71 TL
755,77 TL
12
63,45 TL
761,35 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
353,20 TL
706,41 TL
3
237,23 TL
711,70 TL
4
178,44 TL
713,77 TL
5
141,70 TL
708,48 TL
6
121,29 TL
727,73 TL
7
104,71 TL
732,95 TL
8
92,30 TL
738,38 TL
9
82,63 TL
743,68 TL
10
74,90 TL
749,04 TL
11
68,58 TL
754,34 TL
12
63,76 TL
765,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
354,53 TL
709,05 TL
3
238,47 TL
715,42 TL
4
180,45 TL
721,79 TL
5
145,62 TL
728,08 TL
6
122,41 TL
734,45 TL
7
104,41 TL
730,87 TL
8
93,40 TL
747,18 TL
9
83,72 TL
753,48 TL
10
75,98 TL
759,85 TL
11
69,66 TL
766,21 TL
12
64,38 TL
772,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
353,27 TL
706,55 TL
3
237,64 TL
712,92 TL
4
179,82 TL
719,28 TL
5
145,12 TL
725,58 TL
6
121,99 TL
731,95 TL
7
105,47 TL
738,31 TL
8
93,09 TL
744,68 TL
9
83,44 TL
750,98 TL
10
75,62 TL
756,20 TL
11
69,26 TL
761,85 TL
12
64,55 TL
774,59 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git