Ziynet Gram Altın Fiyatları

(14 Adet Ürün Bulundu)

Altın Modelleri Ve Fiyatları!

Altın denilince ilk etapta bayanlar akla gelse de aslında o iş pek öyle de değil. Altın sadece bayanlara özel değil erkeklerinde dikkatini çekmektedir. Çünkü altın piyasası hiçbir zaman değerini kaybetmeyen hatta durdukça daha çok değerlenen bir piyasadır. İnsanlar altını sadece aksesuar amaçlı değil yastık altı yapmak, yani yatırım içinde kullanmaktadırlar. Gönül her zaman ister ki hem kolumda bir bileziğim olsun hem de yatırımım olsun. Fakat bu her seferinde ya da herkes için böyle olmayabiliyor. İnsanlar kendi maddi imkânlarına göre yatırım yapıyorlar. Hal böyle olunca insanlar altın takı olarak değil, Ziynet, külçe altın olarak yatırımlarını gerçekleştiriyorlar.
İnanların en kolay alabilecekleri altın hiç şüphesiz külçe altınlardır. Külçe atın fiyatları gramına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize göre 1 gram altın da bulabilirsiniz, 20 gram altında bulabilirsiniz. Külçe altınlar da yatarım için en mantıklı seçeneklerden biridir.
Bunun yanı sıra yatırım için en çok tercih edilen altın çeşitlerinden biri de ziynet altınlardır. Ziynet altın çeşitleri; Yarım ziynet altın, tam ziynet altın, çeyrek ziynet altın olarak 3 bölümden oluşmaktadır. Özellikle çeyrek altınlar bizim düğünlerin, doğumların vazgeçilmez takısıdır. Ziynet altın fiyatları kura göre değişmektedir. Çeyrek altın fiyatlarının diğer ziynet fiyatlarına göre düşük olması sebebiyle yatırımcıların tercih etme sebepleri arasındadır. Çeyrek fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur ise eski çeyrek veya yeni çeyrek olmaları. Eski çeyrek fiyatı, yeni çeyrek fiyatına göre daha uygundur.
Bir diğer altın modeli ise ata altınlardır. Ata altın çeşitleri, ata altın tam, ata altın çeyrek, ata altın yarım vb. gibi bölümlere ayrılıp 5li ata altın, 2,5 ata altın gibi çeşitleri bulunmaktadır. Ata altın çeşitleri de yine yatırım için tercih edilen modellerden biridir.
Eğer siz de paranızın değerini kaybetmesinden korkuyorsanız altına yatırım yapabilir, geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz. Bunun için netsiparis.com adresimizden istediğiniz en uygun fiyata altın modellerini bulabilir. Bütçenize göre sipariş verebilirsiniz.

Yukarı Git