Vdsl Modem Fiyatları

- 2 Ürün

  Vdsl2 Modem Fiyatları

   


  VDSL2 ve ADSL internet ağının ikisi de kablo üzerinden sağlanmaktadır. Fakat VDSL2 hizmeti teknik olarak 100 Mbps’e kadar yüksek bant genişliği vermektedir. Şöyle bir bakacak olursak hepsi birer haberleşme alt yapısının farklı çeşididir Artıları ve eksileri vardır. VDSL2 VDSL'in biraz daha geliştirilmiş şeklide diyebiliriz. VDSL fiber optik kablolar ile çalışır. Mesela fiber internet istiyorsanız caddenizin başına kadar gelecek fiber optik line sokaklara yeni bakır kablolar ile tevzi edilir.

   

  VDSL2 nin ADSL den farkı

  Çevirmeli modemler ile internet dünyasına açıldığımızda dünyanın her yerinin ne kadar yakın olduğunu erişimin bu kadar kolay olabileceğini hiç düşünmemiştik. Evet dünya dönüyor gelişen teknolojiye sahip olalım derken her gün yenisi çıkar duruma geldi. Hal böyleyken bize düşen teknolojik bu devrim içinde en ergonomik yani en hızlı vdsl modemi almak hem de en ekonomik bir kablosuz vdsl2 modem sahibi olarak tadını en yüksek şekilde çıkarmak olacaktır. Dünyada Türkiye den çok daha hızlı ve AKN olmadan internet erişimi varken bizler daha geriden gelerek daha çok paralar ödüyoruz.

  Kablosuz Vdsl Modem Çeşitleri 

  Bir internet hattına çeşitli internet sağlayıcı firmalar üzerinden sahip olabiliriz. Sahip olduğumuz internet hattının özelliği çok önemlidir. Bu özellikler doğrultusunda bir modem seçmeli ve mümkünse yüksek teknolojiye sahip bir modem almayı planlamalıyız. Çünkü alt yapıda olan bir gelişme ile tekrar yüzlerce para ödemeden alt yapıya uyum sağlayacak bir modem her zaman daha ekonomik olacaktır.


  Koyurenk.com E-ticaret