Tükendi!

Tp-link Tl-Sm311Lm Mini Gbıc Modülü

Kdv Dahil Fiyat:147,03 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
143,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
141,15 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

Kazanacağınız Puan : 2493
Stok Kodu
: 739-441-99500
Barkod No
: 6935364030209
Detay Özellikler

MEDYA DÖNÜŞTÜRÜCÜ & MODÜL Standartlar ve Protokoller IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP Dalga Boyu 850nm Güç Kaynağı 3.3V Güvenlik & Emisyon FCC, CE Kablo Multi-mod Fiber Fiber Tipi 50/125µm or 62.5/125µm Multi-mode Maks. Kablo Uzunluğu 550m Veri Hızı 1.25Gbps Port Tipi LC/UPC Ortam Çalışma Sıcaklığı: 0?~70? (32?~158?) Saklama Sıcaklığı: -40?~80? (-40?~176?) Çalışma Nem Oranı: 10%~90% yoğuşmasız Saklama Nem Oranı: 5%~90% yoğuşmasız

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%2,3 İndirim)
:
143,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
141,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,00 TL
146,00 TL
3
48,72 TL
146,15 TL
4
37,31 TL
149,24 TL
5
30,14 TL
150,71 TL
6
25,41 TL
152,47 TL
7
22,01 TL
154,09 TL
8
19,46 TL
155,70 TL
9
17,48 TL
157,32 TL
10
15,89 TL
158,94 TL
11
14,60 TL
160,56 TL
12
13,49 TL
161,92 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,53 TL
149,06 TL
3
50,32 TL
150,97 TL
4
38,22 TL
152,87 TL
5
30,94 TL
154,68 TL
6
26,11 TL
156,68 TL
7
22,66 TL
158,59 TL
8
20,06 TL
160,48 TL
9
18,04 TL
162,39 TL
10
16,43 TL
164,29 TL
11
15,11 TL
166,19 TL
12
14,01 TL
168,10 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
73,98 TL
147,96 TL
3
49,98 TL
149,93 TL
4
37,97 TL
151,87 TL
5
30,76 TL
153,78 TL
6
25,94 TL
155,65 TL
7
22,50 TL
157,48 TL
8
19,91 TL
159,29 TL
9
17,90 TL
161,06 TL
10
16,28 TL
162,81 TL
11
14,96 TL
164,51 TL
12
13,85 TL
166,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
74,36 TL
148,72 TL
3
50,04 TL
150,12 TL
4
37,75 TL
151,00 TL
5
30,46 TL
152,32 TL
6
25,71 TL
154,23 TL
7
22,16 TL
155,12 TL
8
19,56 TL
156,51 TL
9
17,59 TL
158,35 TL
10
15,94 TL
159,42 TL
11
14,60 TL
160,63 TL
12
13,55 TL
162,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
77,04 TL
154,09 TL
3
51,85 TL
155,56 TL
4
39,48 TL
157,91 TL
5
31,85 TL
159,23 TL
6
26,83 TL
161,00 TL
7
23,38 TL
163,64 TL
8
20,68 TL
165,41 TL
9
18,54 TL
166,88 TL
10
16,95 TL
169,45 TL
11
15,55 TL
171,00 TL
12
14,37 TL
172,47 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
77,04 TL
154,09 TL
3
51,85 TL
155,56 TL
4
39,48 TL
157,91 TL
5
31,85 TL
159,23 TL
6
26,83 TL
161,00 TL
7
23,38 TL
163,64 TL
8
20,68 TL
165,41 TL
9
18,54 TL
166,88 TL
10
16,95 TL
169,45 TL
11
15,55 TL
171,00 TL
12
14,37 TL
172,47 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git