Takı Mücevher Çeşitleri Fiyatları

(1802 Adet Ürün Bulundu)

Takı Modelleri

Takı, her kadının vazgeçilmez aksesuarı, olmazsa olmazıdır. İlk çağdan günümüze kadınlar neden takı takar ? Cevap aslında çok basit , güzelleşmek ve farkedilmek için. Küçük ama önemli bir detay. Göz kamaştıran, bunlardan bazı kadınların ortak noktası ilginç aksesuarlarıdır. Altın, gümüş , pırlanta, mücevver hatta bir deniz taşı bile kadınların tamamlayacısıdırlar. Her takı, kadının kendi tarzını, sitilini yansıtır.Takı modelleri kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bunlardan bazıları altın takılar, gümüş takılar , pırlanta takılar  ve bijuteri takılar tarzındadırlar. Her kadın kendi tarzın göre uygun olan takı modelini seçer. Peki teknik olarak bakarsak hangi elbiseye hangi model daha iyi gider sorusunun cevabı ne olabilir ?

Küpeler

Straplez ya da yakasız üst bluz tercih ettiyseniz seçeceğiniz model damla veya büyük, sarkan küpeler olmalıdır. Ölçülü , formal kıyafet tercih ettiysek küçük halka ya da inci küpeler iyi bir tercih olacaktır. Gece kıyafetlerinde büyük salkım, hele hele süslü taşlı küpeler harika uyum sağlayacaktır. 

Kolyeler 

Balıkçı yaka bir tercih yaptıysanız uzun şık kolyeler ya da alternatif olarak kısa ama kalın gösterişli kolyeler seçmelisiniz. Kapalı bir yaka tercihi yaptıysanız kısa, kalın ve şık kolyeler iyi kombinler olacaktırlar .Açık yaka modeli kullanımı en kolay takı seçimi için hiç yorulmayacağınız modellerdir. Uzun, kısa, metal,boncuklu sizin stilinizi hangisi yansıtıyorsa o mümkündür. Straplez yaka, gece kıyafetlerinin olmazsa olmaz modelidir. Bu kıyafete kısa, volümlü , kalın ve özellikle boncuklu ve taşlı kolye kombinleri şıklığınızı tamamlayacaktır. 

 

Daha Fazla Göster
Yükleniyor
Yukarı Git