Server Modelleri

(16 Adet Ürün Bulundu)

 Server Sunucu Fiyatları

Server pazarında teknoloji yarışı devam ederken markaların birbirleriyle olan saha kapma mücadelesi de oldukça sıkı vaziyette devam etmekte.

Gerek dünya server pazarı gerek Türkiye server pazarı oldukça hareketli durumda. Her ne kadar oem server veya yerli üretim serverler pazardan pay almak isteseler de global markalar pastanın büyük bölümünü almakta. Dell server fiyatları oldukça rekabetçi durumda. Bu genelde devlet alımları, proje ve toplu alımlarında kıran kırana savaş devam etmekte. Öyle Hale gelmiş ki bu büyük ihalelerde bazen %60 varan indirimleri marka savaşlarında görmekteyiz. Tabi Hp sunucu fiyatları bu yarışın vaz geçilmez oyuncusu olarak başı çekmekte. Server fiyatları ve modellerinin öncelikli alıcısı üniversiteler orta ölçekli kurum ve ya kuruluşlar başlıca müşterileri olmaktadır. Server markaları diyince aklımıza IBM gelmekte, öyle ki IBM markası bilgisayar ile özleşmiş durumdaydı son yıllara kadar. Lenovo firmasının dünya pazarındaki hakimiyeti artmatkta iken IBM notebook ve IBM server tarafını Lenovo ya devir etmesi, pazardaki, IBM marka bilinirliğinin, tecrübesini de Lenovo notebooklara ve Lenovo Serverlara devir etmiş oldu. Lenovo server fiyatlarına gelince 2015 yılından bu güne IBM den almış olduğu server pazar bilgsi ve teknik yapılandırma çalışmaları son noktaya gelmiş durumda. Sahada IBM server fiyatları bundan sonra Lenovo sunucu fiyatları olarak anılır hale geldi.

Çağımızın en büyük gücü bilgiye sahip olmaktır. Tabi bu güç bir lazer gibi her ne tarafa çekersen orada sonuç verir. Bilgiye sahip olmak bunu kullanmak anlamına gelmiyor. Önemli olan bilgiyi yönetebilmek. Elimizde olan herhangi bir database tek başına hiçbir anlam ifade etmez. Önemli olan bu databesi ayrıştırmak sorgulamak yönlendirmek ve gelen sonucu doğru aktarmak, basitçe ifade ettiğimiz bu işlemler ilk bakışta kolay gibi geliyor fakat bilgi öylesine yoğun hale geliyor ki, bunu yönetmek değerlendirmek büyük harddisk yüksek cpu hızı ve ram a ihtiyaç doğuruyor.

Lenovo Sunucu Fiyatları 

Server bilgisayar diyince aklımıza ilk marka olarak IBM gelir. Bilgisayarın geliştiricilerinden en büyük marka ayını Ibm alır. Lenovo bu mirası geliştirerek yükseklere çıkaran ve piyasada yerini koruyan yegane markadır. Lenovo geçmişin tecrübesi teknolojik yeterliliği ile teknloji önderi olmuştur.

Server Türkçe anlamıyla sunucu günlük hayatımızda ve geleceğimizde vaz geçilmez hale gelecek. Her kişi, cihaz, ev, araç, hayvan, bitki aklınıza ne gelirse sunucuya bağlanmadan adım atamaz durumda olacak. İşte burada sunucu özelliği güvenliği hem hardware olarak hem de software olarak çeşitlenmekte.

Dell Server Fiyatları

Neden Dell server, rekabettin girişimciliğin piyasa ihtiyaçlarının ne olduğunu bilen ve bunula teknolojik yenilikleri en hızlı şekilde Dell sunucu larında uygulayan aktif öncü bir şirket. Müşteri memnuniyetini ön planda tutup servis, bakım hizmetlerini yerinde uygulamayı hizmetin önemli bir yapı taşı olduğunu benimsemiş uluslararası bir firma. Genel olarak Türkiye deki bilinirliği Dell Laptop üzerine olsa da Dell sunucular kurum ve kuruluşların vaz geçilmez bir markasıdır.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yukarı Git