Netgear Ng-Axm762 Sfp+ Transceiver 10Gbase-Lr ≪Br≫Sfp+ Optic For Single Mode 9/125?m Fiber

Kdv Dahil Fiyat:4.716,89 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
4.575,38 TL
Havale (%4 İndirim)
:
4.528,21 TL

Kargo Fiyatı:38,00 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Stok Kodu
: 2248-359-123024
Detay Özellikler
  • 10 Gigabit Ethernet “long range” fiber connectivity
  • LC duplex connector
  • Fits into SFP+ interfaces of M5300, M7100 and M7300 series Managed Switches
  • Fits into SFP+ interfaces of select Smart and Plus Switches
  • Drives 10 Gigabit Ethernet up to 10 km (6.2 miles) distances with 9/125µm single mode fiber cables
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%3 İndirim)
:
4.575,38 TL
Havale (%4 İndirim)
:
4.528,21 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.313,63 TL
4.627,27 TL
3
1.553,43 TL
4.660,29 TL
4
1.173,33 TL
4.693,31 TL
5
945,26 TL
4.726,32 TL
6
793,22 TL
4.759,34 TL
7
684,62 TL
4.792,36 TL
8
603,17 TL
4.825,38 TL
9
539,82 TL
4.858,40 TL
10
489,14 TL
4.891,41 TL
11
447,68 TL
4.924,43 TL
12
413,12 TL
4.957,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.317,41 TL
4.634,82 TL
3
1.556,42 TL
4.669,25 TL
4
1.176,04 TL
4.704,15 TL
5
947,72 TL
4.738,59 TL
6
795,58 TL
4.773,49 TL
7
686,85 TL
4.807,93 TL
8
605,35 TL
4.842,83 TL
9
541,92 TL
4.877,26 TL
10
491,22 TL
4.912,17 TL
11
449,69 TL
4.946,60 TL
12
415,13 TL
4.981,51 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.325,43 TL
4.650,85 TL
3
1.561,29 TL
4.683,87 TL
4
1.179,22 TL
4.716,89 TL
5
953,66 TL
4.768,30 TL
6
810,36 TL
4.862,17 TL
7
700,93 TL
4.906,51 TL
8
618,86 TL
4.950,85 TL
9
555,02 TL
4.995,19 TL
10
503,95 TL
5.039,53 TL
11
462,17 TL
5.083,86 TL
12
427,35 TL
5.128,20 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.326,84 TL
4.653,68 TL
3
1.562,71 TL
4.688,12 TL
4
1.180,76 TL
4.723,02 TL
5
951,49 TL
4.757,46 TL
6
798,73 TL
4.792,36 TL
7
689,54 TL
4.826,79 TL
8
607,71 TL
4.861,70 TL
9
544,01 TL
4.896,13 TL
10
493,10 TL
4.931,04 TL
11
451,41 TL
4.965,47 TL
12
416,70 TL
5.000,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.318,59 TL
4.637,17 TL
3
1.557,20 TL
4.671,61 TL
4
1.181,82 TL
4.727,27 TL
5
948,19 TL
4.740,95 TL
6
795,98 TL
4.775,85 TL
7
687,18 TL
4.810,28 TL
8
605,65 TL
4.845,19 TL
9
542,18 TL
4.879,62 TL
10
491,45 TL
4.914,53 TL
11
449,91 TL
4.948,96 TL
12
415,32 TL
4.983,87 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
2.322,60 TL
4.645,19 TL
3
1.560,98 TL
4.682,93 TL
4
1.180,17 TL
4.720,66 TL
5
951,59 TL
4.757,93 TL
6
799,12 TL
4.794,72 TL
7
691,36 TL
4.839,53 TL
8
609,54 TL
4.876,32 TL
9
545,85 TL
4.912,64 TL
10
494,85 TL
4.948,49 TL
11
453,08 TL
4.983,87 TL
12
418,27 TL
5.019,24 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git