DK-2933-02 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:48,81 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
47,98 TL
Havale (%4 İndirim)
:
46,86 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 828
Stok Kodu
: 642-164-2526
Teknik Özellikler
Kategori
: Singlemode - 9 / 125
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; LC / LC Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başılklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Singlemodelt;br /gt; amp;bull; Duplex lt;br /gt; amp;bull; I-VH 2E9/125amp;micro; lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 9/125amp;micro;m fiber lt;br /gt; amp;bull; Fiber class OS 1 lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
47,98 TL
Havale (%4 İndirim)
:
46,86 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,41 TL
48,81 TL
3
16,51 TL
49,54 TL
4
12,45 TL
49,79 TL
5
10,05 TL
50,27 TL
6
8,50 TL
51,01 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,41 TL
48,81 TL
3
16,48 TL
49,44 TL
4
12,48 TL
49,93 TL
5
10,09 TL
50,47 TL
6
8,49 TL
50,96 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,65 TL
49,30 TL
3
16,60 TL
49,79 TL
4
12,57 TL
50,27 TL
5
10,15 TL
50,76 TL
6
8,54 TL
51,25 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,89 TL
49,79 TL
3
16,76 TL
50,27 TL
4
12,69 TL
50,76 TL
5
10,35 TL
51,74 TL
6
8,70 TL
52,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,77 TL
49,54 TL
3
16,68 TL
50,03 TL
4
12,57 TL
50,27 TL
5
10,15 TL
50,76 TL
6
8,54 TL
51,25 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
24,89 TL
49,79 TL
3
16,60 TL
49,79 TL
4
12,57 TL
50,27 TL
5
10,05 TL
50,27 TL
6
8,30 TL
49,79 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git