DK-2932-05 Digitus LC-SC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:55,88 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
54,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
53,64 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 948
Stok Kodu
: 642-164-2527
Teknik Özellikler
Cinsiyet (Çıkış-Giriş)
: -
Çıkış Ucu
: -
Durum
: Sıfır
Giriş Ucu
: -
Kablo Uzunluğu
: 5m
Detay Özellikler

• LC / SC Konnektör
• Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip
• Singlemode
• Duplex
• I-VH 2E9/125µ
• Halogen free kablo
• 9/125µm fiber
• Fiber class OS 1
• Kablo çapı 3mm

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
54,90 TL
Havale (%4 İndirim)
:
53,64 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
27,74 TL
55,49 TL
3
18,51 TL
55,54 TL
4
14,18 TL
56,72 TL
5
11,46 TL
57,28 TL
6
9,66 TL
57,95 TL
7
8,37 TL
58,56 TL
8
7,40 TL
59,18 TL
9
6,64 TL
59,79 TL
10
6,04 TL
60,41 TL
11
5,55 TL
61,02 TL
12
5,13 TL
61,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,33 TL
56,65 TL
3
19,13 TL
57,38 TL
4
14,52 TL
58,10 TL
5
11,76 TL
58,79 TL
6
9,92 TL
59,55 TL
7
8,61 TL
60,27 TL
8
7,62 TL
60,99 TL
9
6,86 TL
61,72 TL
10
6,24 TL
62,44 TL
11
5,74 TL
63,16 TL
12
5,32 TL
63,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,12 TL
56,23 TL
3
18,99 TL
56,98 TL
4
14,43 TL
57,72 TL
5
11,69 TL
58,44 TL
6
9,86 TL
59,15 TL
7
8,55 TL
59,85 TL
8
7,57 TL
60,54 TL
9
6,80 TL
61,21 TL
10
6,19 TL
61,88 TL
11
5,68 TL
62,52 TL
12
5,26 TL
63,17 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,26 TL
56,52 TL
3
19,02 TL
57,05 TL
4
14,35 TL
57,39 TL
5
11,58 TL
57,89 TL
6
9,77 TL
58,62 TL
7
8,42 TL
58,95 TL
8
7,44 TL
59,48 TL
9
6,69 TL
60,18 TL
10
6,06 TL
60,59 TL
11
5,55 TL
61,05 TL
12
5,15 TL
61,78 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,28 TL
58,56 TL
3
19,71 TL
59,12 TL
4
15,00 TL
60,02 TL
5
12,10 TL
60,52 TL
6
10,20 TL
61,19 TL
7
8,88 TL
62,19 TL
8
7,86 TL
62,87 TL
9
7,05 TL
63,42 TL
10
6,44 TL
64,40 TL
11
5,91 TL
64,99 TL
12
5,46 TL
65,55 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,28 TL
58,56 TL
3
19,71 TL
59,12 TL
4
15,00 TL
60,02 TL
5
12,10 TL
60,52 TL
6
10,20 TL
61,19 TL
7
8,88 TL
62,19 TL
8
7,86 TL
62,87 TL
9
7,05 TL
63,42 TL
10
6,44 TL
64,40 TL
11
5,91 TL
64,99 TL
12
5,46 TL
65,55 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git