DK-2931-03 Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 3 metre, Singlemode, Duplex, 09/125

Kdv Dahil Fiyat:56,65 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
55,66 TL
Havale (%4 İndirim)
:
54,38 TL

Kargo Fiyatı:8,26 TL

Bugün Kargoda
Kazanacağınız Puan : 961
Stok Kodu
: 642-164-2971
Teknik Özellikler
Durum
: Sıfır
Kablo Uzunluğu
: 3m
Detay Özellikler

lt;pgt;amp;bull;LC / ST Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull;Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull;Singlemodelt;br /gt; amp;bull;Duplexlt;br /gt; amp;bull;I-VH 2E9/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull;Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull;9/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull;Fiber class OS 1lt;br /gt; amp;bull;Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;/pgt;

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,75 İndirim)
:
55,66 TL
Havale (%4 İndirim)
:
54,38 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,13 TL
56,25 TL
3
18,77 TL
56,31 TL
4
14,37 TL
57,50 TL
5
11,61 TL
58,07 TL
6
9,79 TL
58,75 TL
7
8,48 TL
59,37 TL
8
7,50 TL
59,99 TL
9
6,74 TL
60,62 TL
10
6,12 TL
61,24 TL
11
5,62 TL
61,86 TL
12
5,20 TL
62,39 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,72 TL
57,43 TL
3
19,39 TL
58,17 TL
4
14,72 TL
58,90 TL
5
11,92 TL
59,60 TL
6
10,06 TL
60,37 TL
7
8,73 TL
61,10 TL
8
7,73 TL
61,83 TL
9
6,95 TL
62,57 TL
10
6,33 TL
63,30 TL
11
5,82 TL
64,03 TL
12
5,40 TL
64,77 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,50 TL
57,01 TL
3
19,26 TL
57,77 TL
4
14,63 TL
58,51 TL
5
11,85 TL
59,25 TL
6
9,99 TL
59,97 TL
7
8,67 TL
60,68 TL
8
7,67 TL
61,37 TL
9
6,89 TL
62,05 TL
10
6,27 TL
62,73 TL
11
5,76 TL
63,39 TL
12
5,34 TL
64,04 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
28,65 TL
57,30 TL
3
19,28 TL
57,84 TL
4
14,54 TL
58,18 TL
5
11,74 TL
58,69 TL
6
9,90 TL
59,43 TL
7
8,54 TL
59,77 TL
8
7,54 TL
60,30 TL
9
6,78 TL
61,01 TL
10
6,14 TL
61,43 TL
11
5,63 TL
61,89 TL
12
5,22 TL
62,63 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,68 TL
59,37 TL
3
19,98 TL
59,94 TL
4
15,21 TL
60,84 TL
5
12,27 TL
61,35 TL
6
10,34 TL
62,03 TL
7
9,01 TL
63,05 TL
8
7,97 TL
63,73 TL
9
7,14 TL
64,30 TL
10
6,53 TL
65,29 TL
11
5,99 TL
65,88 TL
12
5,54 TL
66,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
29,68 TL
59,37 TL
3
19,98 TL
59,94 TL
4
15,21 TL
60,84 TL
5
12,27 TL
61,35 TL
6
10,34 TL
62,03 TL
7
9,01 TL
63,05 TL
8
7,97 TL
63,73 TL
9
7,14 TL
64,30 TL
10
6,53 TL
65,29 TL
11
5,99 TL
65,88 TL
12
5,54 TL
66,45 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git