DK-29112-02 Digitus ST/PC Fiber PigTail, Semi Tight Buffer, 9/125 µ DIN IEC 304 renk kodlu, singlemode, uzunluk 2 metre, Class OS1, ambalaj 12 039;l

Kdv Dahil Fiyat:15,17 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
14,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
14,56 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 258
Stok Kodu
: 642-164-46452
Teknik Özellikler
Kategori
: Pigtail - Singlemode - 9 / 125-OS 1
Detay Özellikler
lt;ulgt; lt;ligt; Simplex OS 1 09/125 µlt;/ligt; lt;ligt; 2 metrelt;/ligt; lt;ligt; Semi Tight Bufferlt;/ligt; lt;ligt; Kablo tipi: 9/125 MM Color Pigtaillt;/ligt; lt;ligt; Konnektör Tipi: STlt;/ligt; lt;/ulgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
14,91 TL
Havale (%4 İndirim)
:
14,56 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,59 TL
15,17 TL
3
5,13 TL
15,40 TL
4
3,87 TL
15,47 TL
5
3,13 TL
15,63 TL
6
2,64 TL
15,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,59 TL
15,17 TL
3
5,12 TL
15,37 TL
4
3,88 TL
15,52 TL
5
3,14 TL
15,69 TL
6
2,64 TL
15,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,66 TL
15,32 TL
3
5,16 TL
15,47 TL
4
3,91 TL
15,63 TL
5
3,16 TL
15,78 TL
6
2,65 TL
15,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,74 TL
15,47 TL
3
5,21 TL
15,63 TL
4
3,94 TL
15,78 TL
5
3,22 TL
16,08 TL
6
2,71 TL
16,23 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,70 TL
15,40 TL
3
5,18 TL
15,55 TL
4
3,91 TL
15,63 TL
5
3,16 TL
15,78 TL
6
2,65 TL
15,93 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
7,74 TL
15,47 TL
3
5,16 TL
15,47 TL
4
3,91 TL
15,63 TL
5
3,13 TL
15,63 TL
6
2,58 TL
15,47 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git