Geçici olarak temin edilemiyor!

DK-2631-05 Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:63,11 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
62,04 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,59 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

Kazanacağınız Puan : 1070
Stok Kodu
: 642-164-2513
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 62.5 / 125-OM 1
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; LC / STamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimode lt;br /gt; amp;bull; Duplex lt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro; lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiber lt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1 lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mm lt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;br /gt; amp;nbsp;lt;/pgt; lt;pgt;amp;nbsp;lt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
62,04 TL
Havale (%4 İndirim)
:
60,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,56 TL
63,11 TL
3
21,35 TL
64,06 TL
4
16,09 TL
64,37 TL
5
13,00 TL
65,00 TL
6
10,99 TL
65,95 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,56 TL
63,11 TL
3
21,31 TL
63,93 TL
4
16,14 TL
64,56 TL
5
13,05 TL
65,26 TL
6
10,98 TL
65,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
31,87 TL
63,74 TL
3
21,46 TL
64,37 TL
4
16,25 TL
65,00 TL
5
13,13 TL
65,63 TL
6
11,04 TL
66,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,19 TL
64,37 TL
3
21,67 TL
65,00 TL
4
16,41 TL
65,63 TL
5
13,38 TL
66,90 TL
6
11,25 TL
67,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,03 TL
64,06 TL
3
21,56 TL
64,69 TL
4
16,25 TL
65,00 TL
5
13,13 TL
65,63 TL
6
11,04 TL
66,27 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,19 TL
64,37 TL
3
21,46 TL
64,37 TL
4
16,25 TL
65,00 TL
5
13,00 TL
65,00 TL
6
10,73 TL
64,37 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git