DK-2631-02 Digitus LC-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:50,61 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
49,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,59 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 858
Stok Kodu
: 642-164-2515
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 62.5 / 125-OM 1
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; LC / STamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
49,75 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,31 TL
50,61 TL
3
17,12 TL
51,37 TL
4
12,91 TL
51,62 TL
5
10,43 TL
52,13 TL
6
8,81 TL
52,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,31 TL
50,61 TL
3
17,09 TL
51,27 TL
4
12,94 TL
51,77 TL
5
10,47 TL
52,33 TL
6
8,81 TL
52,84 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,56 TL
51,12 TL
3
17,21 TL
51,62 TL
4
13,03 TL
52,13 TL
5
10,53 TL
52,63 TL
6
8,86 TL
53,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,81 TL
51,62 TL
3
17,38 TL
52,13 TL
4
13,16 TL
52,63 TL
5
10,73 TL
53,65 TL
6
9,03 TL
54,15 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,68 TL
51,37 TL
3
17,29 TL
51,88 TL
4
13,03 TL
52,13 TL
5
10,53 TL
52,63 TL
6
8,86 TL
53,14 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,81 TL
51,62 TL
3
17,21 TL
51,62 TL
4
13,03 TL
52,13 TL
5
10,43 TL
52,13 TL
6
8,60 TL
51,62 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git