DK-2611-02 Digitus ST-ST Fiber Optik Patch Kablo, 2 metre, Multimode, Duplex, 62.5/125

Kdv Dahil Fiyat:50,33 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
49,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,32 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 854
Stok Kodu
: 642-164-2521
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 62.5 / 125-OM 1
Detay Özellikler
lt;pgt;amp;bull; ST / STamp;nbsp; Konnektamp;ouml;rlt;br /gt; amp;bull; Seramik başlıklı konnektamp;ouml;r uamp;ccedil;larına sahiplt;br /gt; amp;bull; Multimodelt;br /gt; amp;bull; Duplexlt;br /gt; amp;bull; I-VH 2G62.5/125amp;micro;lt;br /gt; amp;bull; Halogen free kablolt;br /gt; amp;bull; 62.5/125amp;micro;m fiberlt;br /gt; amp;bull; Fiber class OM 1lt;br /gt; amp;bull; Kablo amp;ccedil;apı 3mmlt;br /gt; amp;bull; 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mamp;uuml;mkamp;uuml;nlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
49,47 TL
Havale (%4 İndirim)
:
48,32 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,17 TL
50,33 TL
3
17,03 TL
51,08 TL
4
12,83 TL
51,34 TL
5
10,37 TL
51,84 TL
6
8,77 TL
52,59 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,17 TL
50,33 TL
3
16,99 TL
50,98 TL
4
12,87 TL
51,49 TL
5
10,41 TL
52,04 TL
6
8,76 TL
52,54 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,42 TL
50,83 TL
3
17,11 TL
51,34 TL
4
12,96 TL
51,84 TL
5
10,47 TL
52,34 TL
6
8,81 TL
52,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,67 TL
51,34 TL
3
17,28 TL
51,84 TL
4
13,09 TL
52,34 TL
5
10,67 TL
53,35 TL
6
8,98 TL
53,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,54 TL
51,08 TL
3
17,20 TL
51,59 TL
4
12,96 TL
51,84 TL
5
10,47 TL
52,34 TL
6
8,81 TL
52,85 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
25,67 TL
51,34 TL
3
17,11 TL
51,34 TL
4
12,96 TL
51,84 TL
5
10,37 TL
51,84 TL
6
8,56 TL
51,34 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git