DK-2533-20 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125

Kdv Dahil Fiyat:117,65 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
115,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
112,94 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1994
Stok Kodu
: 642-164-45319
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 2
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / LC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 2lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 1 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
115,65 TL
Havale (%4 İndirim)
:
112,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,83 TL
117,65 TL
3
39,80 TL
119,41 TL
4
30,00 TL
120,00 TL
5
24,24 TL
121,18 TL
6
20,49 TL
122,94 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
58,83 TL
117,65 TL
3
39,73 TL
119,18 TL
4
30,09 TL
120,36 TL
5
24,33 TL
121,65 TL
6
20,47 TL
122,83 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,41 TL
118,83 TL
3
40,00 TL
120,00 TL
4
30,29 TL
121,18 TL
5
24,47 TL
122,36 TL
6
20,59 TL
123,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
60,00 TL
120,00 TL
3
40,39 TL
121,18 TL
4
30,59 TL
122,36 TL
5
24,94 TL
124,71 TL
6
20,98 TL
125,89 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
59,71 TL
119,41 TL
3
40,20 TL
120,59 TL
4
30,29 TL
121,18 TL
5
24,47 TL
122,36 TL
6
20,59 TL
123,53 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
60,00 TL
120,00 TL
3
40,00 TL
120,00 TL
4
30,29 TL
121,18 TL
5
24,24 TL
121,18 TL
6
20,00 TL
120,00 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git