DK-2533-05/3 Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3

Kdv Dahil Fiyat:65,05 TL

Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
63,94 TL
Havale (%4 İndirim)
:
62,45 TL

Kargo Fiyatı:6,37 TL

1 iş günü içerisinde kargoya verilir.
Kazanacağınız Puan : 1103
Stok Kodu
: 642-164-45373
Teknik Özellikler
Kategori
: Multimode - 50 / 125-OM 3
Detay Özellikler
lt;pgt; • LC / LC Konnektörlt;br /gt; • Seramik başılklı konnektör uçlarına sahiplt;br /gt; • Multimodelt;br /gt; • Duplexlt;br /gt; • I-VH 2G50/125µlt;br /gt; • Halogen free kablolt;br /gt; • 50/125µm fiberlt;br /gt; • Fiber class OM 3lt;br /gt; • Kablo çapı 3mmlt;br /gt; • 10 Gbit Ethernet#039;e kadar veri iletimi mümkünlt;/pgt;
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
Kredi Kartı Tek Çekim (%1,7 İndirim)
:
63,94 TL
Havale (%4 İndirim)
:
62,45 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,53 TL
65,05 TL
3
22,01 TL
66,03 TL
4
16,59 TL
66,35 TL
5
13,40 TL
67,00 TL
6
11,33 TL
67,98 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,53 TL
65,05 TL
3
21,97 TL
65,90 TL
4
16,64 TL
66,55 TL
5
13,45 TL
67,26 TL
6
11,32 TL
67,91 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
32,85 TL
65,70 TL
3
22,12 TL
66,35 TL
4
16,75 TL
67,00 TL
5
13,53 TL
67,65 TL
6
11,38 TL
68,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,18 TL
66,35 TL
3
22,33 TL
67,00 TL
4
16,91 TL
67,65 TL
5
13,79 TL
68,95 TL
6
11,60 TL
69,60 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,01 TL
66,03 TL
3
22,23 TL
66,68 TL
4
16,75 TL
67,00 TL
5
13,53 TL
67,65 TL
6
11,38 TL
68,30 TL
Taksit Sayısı
Taksit Tutarı
Toplam Tutar
2
33,18 TL
66,35 TL
3
22,12 TL
66,35 TL
4
16,75 TL
67,00 TL
5
13,40 TL
67,00 TL
6
11,06 TL
66,35 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.
Yukarı Git